iPad Air – reklama, ołówek i Jony Ive

Apple opublikowało 3 nowe materiały wideo, w roli głównej iPad Air.

iPad Air reklama Pencil

W nawiązaniu do wczorajszej premiery Apple opublikowało dziś kilka filmów na swoim kanale YouTube. Pierwszy dwuminutowy film zatytułowany Life on iPad pokazuje kreatywność i geniusz klientów używających iPady. Możemy zobaczyć w jaki sposób, gdzie i w jakim celu używany jest tablet Apple’a. W filmie przedstawione są różne sytuacje, w których iPad był „narzędziem” – przez lekarzy, muzyków, strażaków, turystów, piłkarzy i innych. Zobaczcie sami!

Apple – Life on iPad

Premiera jednego ze sztandarowych produktów Apple’a nie byłaby kompletna bez wideo z Jonym Ive’em w roli głównej, który szczegółowo opowiada jak doskonale został zaprojektowany najnowszy iPad. Zobaczcie opowiastkę Jony’ego o nowym urządzeniu w  Introducing iPad Air.

Apple – Introducing iPad Air

Wreszcie, firma przygotowała nową reklamę telewizyjną dla iPada Air w zgodzie z tematem z keynote, że iPad może być używany do wykonywania nieskończenie wielu zadań. Reklama zatytułowana Pencil, zaczyna się od kadru z ołówkiem na biurku, a narrator opowiada o prostym, ale potężnym narzędziu do pisania… Na koniec filmu, nowy iPad wyłania się zza ołówka.

„To bardzo proste narzędzie, ale także niezwykle potężne. Może być używane do stworzenia wiersza, lub zakończenia symfonii. To ono zmieniło sposób, w jaki pracujemy, uczymy się, tworzymy, działamy. Jest on używany w celu zilustrowania rzeczy, rozwiązywać rzeczy, i myśleniu o nowych rzeczach. Jest używany przez naukowców i artystów, uczonych i studentów. Był w klasach, salach posiedzeń, na wyprawach, nawet w kosmosie. I nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, gdzie może być jeszcze. Przedstawiamy cieńszego, lżejszego, bardziej wydajnego iPada Air.” – słyszymy w reklamie „Pencil” (pl Ołówek).

Zobaczcie reklamę iPada Air.

Apple – iPad Air – TV AD – Pencil

źródło:MacRumors