PizzaPortal.pl – zamów jedzenie przez aplikację

Sushi, kebab, chińskie żarcie, obiady domowe, pierogi… pizza? Wszystko zamówicie przez aplikację PizzaPortal na iOS-a i Androida.

pizzaportal

Chcecie zamówić pizzę szybko, w dowolnym miejscu i zapłacić kartą przez komórkę? PizzaPortal.pl udostępniło odświeżoną aplikację na iOS-a z nowymi funkcjami i interfejsem. Zobaczcie co nowego.

Aktualizacja aplikacji PizzaPortal.pl na system iOS przede wszystkim polega na wprowadzeniu możliwości płatności kartą za złożone zamówienie, dzięki czemu nie musicie posiadać przy sobie gotówki. Została wprowadzona opcja używania kodów rabatowych, co daje możliwość korzystania z licznych zniżek na PizzaPortal.pl. Dodatkowo, jeśli jesteście klientami mBanku, możecie korzystać z mOkazji płacąc kartami przez komórkę.

W nowej wersji zostały skategoryzowane restauracje na kuchnie świata, co umożliwia szybsze odnalezienie swoich ulubionych potraw. Ostatnią zmianą jest spójna grafika z nowym layoutem strony internetowej. Dzięki przejrzystej grafice oraz intuicyjnej funkcjonalności, korzystając z nowej aplikacji, zaoszczędzacie czas na szukaniu pobliskich restauracji w swoim mieście, a także macie możliwość zamawiania jedzenia z dowolnego miejsca. Na portalu znajduje się ponad 2 600 restauracji w blisko 400 miastach Polski.

Pozostaje mi życzyć Wam smacznego!

A Wy gdzie najczęściej zamawiacie jedzenie przez komórkę i co robicie czekając na jedzenie?

Aplikację pobierzecie oczywiście ze sklepu Google Play i App Store’a.

Dostepne w App Store