Satechi ma teraz w ofercie dwie nowe podstawki ładujące Qi2

Nowe podstawki ładujące Qi2 firmy Satechi są składane i mogą ładować bezprzewodowo do trzech urządzeń Apple’a jednocześnie.

Ładowarki bezprzewodowe Qi2 firmy Satechi na 2024 rok

Firma Satechi wprowadziła na rynek dwie nowe składane podstawki ładujące Qi2, składaną bezprzewodową podstawkę ładującą Qi2 2 w 1 i składaną bezprzewodową podstawkę ładującą Qi2 3 w 1, dzięki której można bezprzewodowo ładować maksymalnie trzy urządzenia Apple’a. Choć akcesoria zostały oficjalnie wprowadzone do sprzedaży, to obecnie są dostępne do kupienia wyłącznie bezpośrednio u producenta.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Klawiatura Satechi SM1 Slim łączy się z 4 urządzeniami na raz

Składana bezprzewodowa podstawka ładująca Satechi 2 w 1 Qi2 kosztuje 79,99 USD, a sugerowana cena detaliczna składanej bezprzewodowej podstawki ładującej Qi2 3 w 1 Satechi wynosi 129,99 USD. Można przypuszczać, że w najbliższej przyszłości oba nowe produkty będą dostępne także na Amazonie.

Jak sama nazwa wskazuje, składana bezprzewodowa podstawka ładująca Qi2 Satechi 2 w 1 jest przeznaczona do bezprzewodowego ładowania Qi2 maksymalnie dwóch urządzeń. Z jednej strony podstawka ładująca oferuje magnetyczny uchwyt na kompatybilnego iPhone’a (iPhone 12 lub nowszy), którego można ładować mocą do 15 W w trybie pionowym lub poziomym.

Ładowarka Satechi Qi2 2 w 1
Ładowarka Satechi Qi2 2 w 1

AirPodsy można także ładować maksymalnie mocą 5 W na powierzchni ładującej znajdującej się pod spodem. Stacja ładująca Qi2 jest zasilana przez USB-C, chociaż zasilacz nie jest dołączony do zestawu.

➔ CZYTAJ TEż: Belkin na CES 2024: stojak do iPhone’a 360 stopni, ładowarki Qi2 i GaN

Ładowarka Satechi Qi2 3 w 1
Ładowarka Satechi Qi2 3 w 1

Jeśli chcesz jednocześnie ładować Apple Watcha, powinieneś kupić składaną bezprzewodową podstawkę ładującą Qi2 Satechi 3 w 1, która oferuje rozkładaną powierzchnię do ładowania z tyłu dla smartwatchów Apple’a. W zestawie znajduje się również ładowarka o mocy 45 W. Oba nowe produkty można złożyć, co pozwala zaoszczędzić miejsce podczas podróży lub przechowywania.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Satechi | Notebookcheck