Sharp wprowadza HT-SB700S swój najbardziej kompaktowy soundbar Dolby Atmos

Marka Sharp ogłosiła dodanie nowego modelu Dolby Atmos® do swojego portfolio przystępnych cenowo soundbarów.

Soundbar Sharp HT-SB700

Nowy, 2.0.2-kanałowy HT-SB700 to najbardziej kompaktowy i przystępny cenowo soundbar Dolby Atmos firmy Sharp. Został opracowany z myślą o małych i średnich pomieszczeniach i prezentuje minimali-styczny design z wciągającym dźwiękiem przestrzennym 3D. Soundbar Sharp HT SB700 zachwyca dyskretnym wyglądem i najwyższej klasy przetwarzaniem dźwięku.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Sony wprowadza 3.1-kanałowy soundbar HT-S2000

Pomimo kompaktowej konstrukcji, soundbar oferuje „prawdziwe” wrażenia Dolby Atmos z wciągającym dźwiękiem przestrzennym 3D. Oprócz Dolby Atmos, soundbar dekoduje i odtwarza inne formaty audio, takie jak Dolby Digital, Dolby Digi-tal Plus i Dolby TrueHD. HT-SB700 oferuje szeroką gamę połączeń, w tym Bluetooth 5.3 (z kodekami SBC i AAC), HDMI (z eARC i CEC), a także wejścia optyczne i Aux.

Przy całkowitej mocy wyjściowej 140 W, soundbar wyposażony jest w dwa głośniki przednie i dwa głośniki górne (które odbijają dźwięk od sufitu, tak jakby dochodził z góry); razem za-pewniają one wciągający dźwięk przestrzenny 3D, który jest znakiem rozpoznawczym Dolby Atmos. Pięć wstępnie ustawionych korektorów (Movie, Music, Voice, Night and EQ-Off) z regulacją tonów niskich i wysokich oferuje spersonalizowany profil dźwięku, który pasuje do większości rodzajów treści audio. HT-SB700 może być sterowany za pomocą pilota zdalne-go sterowania z wygodnej kanapy lub za pomocą przycisków na urządzeniu.

Sharp HT-SB700 charakteryzuje się nie tylko wyjątkową jakością dźwięku, ale także ele-ganckim wykończeniem. Metalowa przednia kratka z matowym czarnym finiszem zapewnia nowoczesny i stylowy wygląd, który harmonijnie komponuje się z każdym otoczeniem.

Wymiary (52 x 11,3 x 7,2 cm), opracowane specjalnie do użytku z małymi i średnimi telewizorami (24”-40”), sprawiają, że jest to idealna opcja do poprawy jakości dźwięku odbiornika tam, gdzie przestrzeń jest na wagę złota.

Soundbar Sharp HT-SB700 z pilotem
Soundbar Sharp HT-SB700 z pilotem

Soundbar HT-SB700 idealnie sprawdzi się z telewizorami starszej generacji, które nie posiadają funkcji dźwięku przestrzennego, znacznie poprawiając wrażenia audio. Połączenie wysokiej jakości wykonania i atrakcyjnego wzornictwa sprawia, że jest to akustyczna atrakcja i estetyczny element przyciągający wzrok w każdym pomieszczeniu.

Ceny i dostępność

Soundbar Sharp HT-SB700 jest już dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Sharp Consumer Electronics