Głośnik Bluetooth Xiaomi Sound Outdoor będzie dostępny na całym świecie

Wodoodporny głośnik bezprzewodowy Bluetooth Xiaomi Sound Outdoor z subwooferem jest wprowadzany na rynek globalny.

Xiaomi Sound Outdoor - najważniejsze funkcje głośnika
Xiaomi Sound Outdoor – najważniejsze funkcje głośnika

Xiaomi Sound Outdoor to nowy głośnik Bluetooth wprowadzany na rynek na całym świecie, jest wodoodporny dzięki klasie IP67 i łatwy do przenoszenia dzięki stylowej i kompaktowej konstrukcji. Jednak chiński producent wkrótce wypuści na rynek dwa nowe głośniki Bluetooth. Oprócz ultrakompaktowego Xiaomi Sound Pocket firma umieściła na swojej globalnej stronie internetowej także nowy Xiaomi Sound Outdoor.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: LAMAX wprowadza swój najnowszy głośnik Sounder2 Play

Oznacza to, że dwa nowe głośniki Xiaomi będzie można kupić poza Chinami. Jak dotąd jednak nie ma konkretnych informacji na temat rozpoczęcia sprzedaży w Europie czy Ameryce Północnej, gdzie Xiaomi sprzedaje już podobne modele, takie jak przenośny głośnik Mi Portable Bluetooth Speaker. Globalna witryna internetowa Xiaomi również nie ujawniła jeszcze ceny Xiaomi Sound Outdoor, ale podaje specyfikację i funkcje.

Xiaomi Sound Outdoor będzie dostępny w trzech różnych kolorach: czarnym, niebieskim i czerwonym. Ma konstrukcję „Alive” z małymi gumowymi nóżkami zapewniającymi bezpieczną podstawę i gumowym paskiem ułatwiającym przenoszenie. Dzięki wymiarom nieco poniżej 20 x 7 x 7 cm głośnik Bluetooth z łatwością mieści się w plecaku i waży niecałe 600 g.

Xiaomi umieściło subwoofer z dwoma pasywnymi radiatorami i głośnikiem wysokotonowym o łącznej mocy wyjściowej 30 W w obudowie zgodnej z normą IP67, która jest optymalnie zabezpieczona przed kurzem i wodą.

Xiaomi Sound Pocket - najważniejsze funkcje głośnika
Xiaomi Sound Pocket – najważniejsze funkcje głośnika

Bluetooth 5.4 zapewnia komunikację bezprzewodową, a na górze znajduje się kilka przycisków sterujących. Według Xiaomi bateria 2600 mAh umożliwia dwanaście godzin odtwarzania przy 50% głośności. Dwa urządzenia Xiaomi Sound Outdoor można również sparować bezprzewodowo, tworząc parę stereo. Można sparować ze sobą aż do 100 głośników.

Z kolei wyjątkowo kompaktowy głośnik Bluetooth – Xaiomi Sound Pocket, ma bezpośrednio konkurować z przenośnym JBL Go 4. Oferuje Bluetooth 5.4 i do 10 godzin pracy na baterii przy wadze zaledwie 200 g.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xiaomi | NotebookCheck