„Kingdom Rush 5: Alliance TD” ukaże się 25 lipca

Nowa wersja gry typu tower defence „Kingdom Rush 5: Alliance TD” zadebiutuje 25 lipca jako tytuł premium w wersji płatnej.

Kingdom Rush 5: Alliance TD

Jeśli jesteś fanem gier typu tower defence, prawie na pewno grałeś w Kingdom Rush na swoimsmartfonie z Androidem, iPhonie lub iPadzie. Tera mamy dobrą wiadomość: nowa gra mobilna Kingdom Rush 5: Alliance TD pojawi się w sklepie App Store i Google Play 25 lipca 2024 roku. Uniwersalną aplikację z dodatkiem „Alliance” można zamówić w przedsprzedaży za 39,99 zł w App Storze.

➔ CZYTAJ TEż: W „Timberman 2” bezkarnie powywijasz sobie siekierą!

„Gdy pojawia się wielkie zło, tworzy się nieoczekiwany sojusz! Aby to powstrzymać, będą potrzebni najlepsi wojownicy Linirei i bezlitosna Armia Ciemności” – informuje studio Ironhide stojące za stworzeniem gry. I nawet na ponad trzy miesiące przed premierą jest już jasne: w Kingdom Rush 5 czeka nas mnóstwo akcji.

W Kingdom Rush 5 istnieją trzy różne światy

Z 12 epickimi bohaterami, 15 różnymi wieżami o różnych właściwościach i 27 postaciami, które można ulepszyć, musisz bronić się przed atakami w trzech różnych światach i na wielu poziomach. Każdy ze światów ma swojego własnego przeciwnika, bossa i rasę wroga, z którą należy walczyć.

Co zapowiada się szczególnie zabawnie? Można także tworzyć własne sojusze na polu bitwy i np. wykorzystywać razem dwóch bohaterów do łączenia ich umiejętności. Bo co jest lepszego niż ziejący ogniem smok? Oczywiście dwa ziejące ogniem smoki.

Oficjalny zwiastun gry Kingdom Rush 5,, który został właśnie opublikowany, daje pierwszy wizualny i dość dziki przedsmak. Patrząc na wydane już gry z tej serii, powinno być jasne: jeśli lubisz obronę wieży, zdecydowanie powinieneś umieścić Kingdom Rush 5 na swojej liście życzeń.

Możesz wstępnie zarejestrować się i kupić grę w przedsprzedaży w sklepach App Store i Google Play, aby 25 lipca 2024 roku automatycznie pobrać grę na swoje urządzenie.

Przygotuj się na wykorzystanie potężnej mocy podwójnych bohaterów w bitwach TD!

Teraz zajmij się DWOMA BOHATERAMI jednocześnie! Zderzaj się z strasznymi wrogami, prowadząc podwójną akcję! Oczywiście, wasze ukochane, epickie wieże charakterystyczne dla Kingdom Rush nie mogły zostać pominięte w Sojuszu: rekrutujcie Paladynów, Łuczników, Magów, Nekromantów i jeszcze więcej!

Kingdom Rush 5: Alliance oferuje lepszą akcję, gry strategiczne, bitwy w obronie wieży, potężnych bohaterów i potężne wieże niż kiedykolwiek wcześniej! I oczywiście typowy, zwariowany humor, z którego znane są nasze gry typu tower defence. Bo czymże byłoby epickie starcie bez kilku żartów?

Najważniejsze cechy gry:

  • Zrekrutuj 27 unikalnych bohaterów i wież!
  • 15 ELITE WIEŻ do zbudowania i ulepszenia: wybieraj pomiędzy celnymi łucznikami, śmiercionośnymi Paladynami, a nawet podstępnymi Demonicznymi Otchłaniami.
  • 12 EPICKICH BOHATERÓW – przenieś bitwy w obronie wieży na wyższy poziom
  • GRAJ Z 2 BOHATERAMI JEDNOCZEŚNIE! Przygotuj się na zobaczenie potężnej potęgi najbardziej nieprawdopodobnych kombinacji dwóch bohaterów. Duch strażnika lasu i potężny automat bojowy, a może mag zaginający przestrzeń i przeciętny Joe.
Graj 2 bohaterami jednocześnie – ekran z gry mobilnej „Kingdom Rush 5: Alliance TD”
Graj 2 bohaterami jednocześnie – ekran z gry mobilnej „Kingdom Rush 5: Alliance TD”
  • 3 TERENY z fascynującymi polami bitew do podbicia: broń kolorowych krajobrazów Kingdom Rush. Walcz w głębokim lesie królestwa, a nawet w jego niebezpiecznych jaskiniach.
  • 16 ETAPÓW KAMPANII pełnych szybkich bitew TD: Ustaw swoją strategię na egzotycznych terenach pełnych zaskakujących wyzwań i szczegółów. Zmierz się z hordami nieprzewidywalnych wrogów i epickimi walkami z bossami, aby maksymalnie wykorzystać swoją strategię obrony!
  • 3 RÓŻNE TRYBY GRY, w których możesz sprawdzić swoją siłę: po zwycięstwie wypróbuj różne i bardziej wymagające sposoby rozgrywania każdego etapu. Kto nie lubi dobrych wyzwań?
  • Ponad 50 OSIĄGNIĘĆ W GRZE do zdobycia w bitwie: czym byłaby epicka gra strategiczna bez smacznych nagród? Pochwal się swoimi umiejętnościami i odblokuj nagrody!
  • Ponad 32 RÓŻNYCH WROGÓW, aby przetestować swój spryt w obronie wieży: pokaż umiejętności bojowe sojuszu z 3 różnymi wrogimi klanami. Pokonaj każdego z nich dzięki unikalnej strategii obrony!
  • I oczywiście… Jest mnóstwo easter eggów i typowy dla Ironhide Game Studio beztroski humor.

Bo czymże byłaby gra strategiczna bez kilku ukrytych niespodzianek?

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Ironhide SA