Gry mobilne „Kingdom Rush” za darmo do 22 marca!

Kolejna okazja na pobranie darmowych kier w tym okresie domowego koczowania – tym razem czas pozwolą zabić gry „Kingdom Rush Frontiers” i „Kingdom Rush Origins”!

Kingdom Rush Frontiers

Kolejne ciekawe gry, tym razem typu tower defence, dostępne są do pobrania za darmo. Ironhide Game Studio ogłosiło właśnie, że w związku z tym, że wszyscy siedzimy w domu ze względu na koronawirusa, udostępnia bezpłatnie swoje dwa flagowe tytuły Kingdom Rush Frontiers i Kingdom Rush Origins. Ten pierwszy wciąż króluje w czołówce najlepszych gier strategicznych w sklepie App Store.

Gry, poza promocją kosztują na Androida ok. 10 zł. Teraz, jeżeli już raz pobierzecie te tytuły, to później – nawet po usunięciu z telefonu – będziecie mogli pobrać zawsze bezpłatnie na tym samym koncie, nawet po zakończeniu promocji.

Kingdom Rush Frontiers to klimatyczna gra mobilna typu tower defence z całkiem nowymi funkcjami, które sprawiają, że rozgrywka jest jeszcze bardziej ciekawa i urozmaicona. Gracze mogą rozwijać bohaterów, którzy są dynamicznym elementem w skostniałym świecie strzelających wieżyczek. Oprócz defensywy i obrony bazy, możemy też wcielać się najeźdźcę i atakować inne obszary.

Przeczytaj także:

Piękna bajkowa grafika i mnóstwo różnorodnych map sprawiają, że gra jest bardzo miła do oka. Same wieże zostały bardzo rozbudowane i można je udoskonalać na bardzo wiele sposobów – posiadają nawet 18 ulepszeń. Wśród atakujących możemy napotkać rozmaitych żołnierzy, stworki czy smoki.

Jeśli nie pobieraliście tej gry wcześniej, to do 22 marca macie okazję zrobić to zupełnie za darmo. Poniżej znajdziesz linki do tych tytułów oraz innych ciekawych propozycji, które zostały przecenione do 0 zł.

Pobierz poniższe tytuły na swój telefon, teraz za darmo:

Może Cię zainteresować także:

źródło: MacRumors