Klawiatura gamingowa Logitech G PRO X 60 z Keycontrol

Logitech G ogłosił dzisiaj PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Keyboard – kompaktową, profesjonalną klawiaturę, która uwalnia cenną przestrzeń, aby sprostać zmieniającym się potrzebom profesjonalnych graczy.

Klawiatura gamingowa Logitech G PRO X 60

Profesjonalni esportowcy wymagają absolutnie najlepszego sprzętu. 60-procentowa klawiatura staje się coraz bardziej popularna wśród profesjonalistów, ponieważ pozostawia więcej miejsca na dynamiczne ruchy myszą wymagane podczas turniejów. 60-procentowa klawiatura jest łatwiejsza do idealnego ustawienia w celu uzyskania maksymalnej wydajności, z łatwością mieści się na każdym biurku, a także jest łatwiejsza do przenoszenia.

➔ CZYTAJ TEż: Logitech G wydało swoje najlżejsze słuchawki dla graczy

„PRO X 60 to idealne rozwiązanie dla graczy, którzy potrzebują klawiatury, która dostosuje się do każdej konfiguracji i warunków. Jest również bardzo łatwa do przenoszenia podczas podróży. Uwielbiam ją.” powiedziała Michaela 'mimi’ Lintrup, G2 Esports, Valorant.

Podczas, gdy mniejsze klawiatury świetnie sprawdzają się podczas rywalizacji, może w nich brakować krytycznych klawiszy, których potrzebują niektórzy profesjonalni gracze. Aby temu zaradzić, PRO X 60 wprowadza nową, innowacyjną technologię KEYCONTROL, która zapewnia graczom możliwości dostosowywania znacznie wykraczające poza to, co oferuje standardowa klawiatura.

KEYCONTROL został opracowany w celu rozszerzenia możliwości klawiatury poza standardową klawiaturę pełnowymiarową. KEYCONTROL, przyjazne dla użytkownika narzędzie dostępne w GHUB, zapewnia graczom znacznie więcej opcji dostosowywania, umożliwiając im przypisanie do 15 funkcji na klawisz i dostosowanie klawiatury do ich unikalnego stylu.

Klawiatura gamingowa Logitech G PRO X 60 (czarna)
Klawiatura gamingowa Logitech G PRO X 60 (czarna)

W połączeniu z G-SHIFT, zaawansowaną funkcją, którą gracze mogą przypisać do prawie każdego przycisku (jak przycisk boczny myszy do akcji), gracze mogą aktywować nową warstwę klawiszy i uzyskać szybki dostęp do dowolnego klawisza lub polecenia bezpośrednio pod lewą ręką i klawiszami WASD lub dowolnym innym programowalnym klawiszem na klawiaturze. Oznacza to, że brakujące kluczowe klawisze znajdują się dokładnie tam, gdzie są potrzebne, zapewniając błyskawiczny dostęp do najważniejszych poleceń i napędzając graczy do zwycięstwa.

PRO X 60 oferuje również niezawodną wydajność i niezawodność technologii bezprzewodowej LIGHTSPEED firmy Logitech G. Bezprzewodowa technologia LIGHTSPEED została zaprojektowana tak, aby była równie szybka jak przewodowa, ale także niezwykle niezawodna, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Gdy zawodowy gracz bierze udział w turnieju, często otaczają go tysiące ludzi z urządzeniami generującymi fale radiowe, takimi jak telefony komórkowe, kamery produkcyjne i różne sieci. Logitech testuje LIGHTSPEED w najnowocześniejszej komorze bezechowej, która generuje równoważne zakłócenia częstotliwości radiowych, aby zapewnić bezbłędne działanie protokołu bezprzewodowego LIGHTSPEED. Profesjonalni gracze mogą mieć pewność, że ich kliknięcia i swipe’y zostaną precyzyjnie zarejestrowane, umożliwiając im osiąganie najlepszych wyników.

➔ ZOBACZ TEŻ: Klawiatura Satechi SM1 Slim łączy się z 4 urządzeniami na raz

PRO X 60 jest dostępna z przełącznikami GX Optical w konfiguracjach tactile i linear, oferując szybsze uruchamianie niż standardowe przełączniki mechaniczne. W przeciwieństwie do przełączników mechanicznych, GX Optical uruchamia się dzięki mocy światła, natychmiast wysyłając polecenie, eliminując debounce wymagany przez przełączniki mechaniczne. Sygnał jest uwalniany w momencie aktywacji z niezwykłą precyzją i szybkością. Przełączniki są również fabrycznie nasmarowane i zaprojektowane tak, aby zapewnić satysfakcjonujące wrażenia podczas grania i pisania.

Dodatkowe funkcje klawiatury PRO X 60 obejmują: 

  • Nakładki na klawisze PBT
  • Podświetlenie LIGHTSYNC RGB
  • Przełącznik trybu gry
  • Rolkę głośności i sterowanie multimediami
  • Bluetooth
  • Adapter LIGHTSPEED 2:1
  • Futerał do przenoszenia
Klawiatura gamingowa Logitech G PRO X 60 (różowa i biała - widok z boku)
Klawiatura gamingowa Logitech G PRO X 60 (różowa i biała – widok z boku)

Cena i dostępność

Dostępna w kolorach czarnym, białym i różowym, bezprzewodowa klawiatura do gier PRO X 60 LIGHTSPEED jest już dostępna na stronie LogitechG.com oraz w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na wybranych rynkach na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej 179 USD i 199 EUR. Więcej informacji można znaleźć na stronie LogitechG.com.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Logitech G