Logitech G wydało swoje najlżejsze słuchawki dla graczy

Firma Logitech G zaprezentowała swój najlżejszy, atrakcyjnie wyceniony bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Logitech G435.

Słuchawki bezprzewodowe Logitech G435 dla graczy

Firma Logitech G ustanawia dziś nowy standard dzięki ultralekkiemu, bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu zaprojektowanemu z myślą o nowoczesnych graczach. Bezprzewodowy headset Logitech G435 LIGHTSPEED zapewnia wszystko – wygodę, przystępną cenę, wykonanie w duchu zrównoważonego rozwoju, wyjątkowe opcje kolorystyczne, obsługę wielu platform i wiele więcej, a wszystko to w cenie przyprawiającej o zawrót głowy – 359 zł.

Logitech G435 został stworzony z myślą o nowej generacji graczy – posiada żywe kolory, jest ultralekki, trwały i umożliwia grę na wielu platformach. Dodatkowo wykonano go z myślą o zachowaniu równowagi ekologicznej.

Ważąc zaledwie 165 gramów, G435 jest bardzo lekki i wystarczająco wygodny, aby nosić go przez cały dzień. G435 pasuje niemal każdemu, ale jego konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem małych i średnich rozmiarów głowy. Wyposażono go również w opcjonalny ogranicznik głośności.

G435 to najbardziej ekologiczny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, jaki do tej pory wyprodukowaliśmy. Posiada on certyfikat CarbonNeutral®, co oznacza, że finansujemy wysokiej jakości certyfikowane jednostki redukcji emisji dwutlenku węgla, aby zmniejszyć wpływ produktu na środowisko do zera. Części plastikowe zawierają co najmniej 22 procent materiałów pochodzących z recyklingu, a papierowe opakowanie pochodzi z lasów z certyfikatem FSCTM. Wybierając ten zestaw słuchawkowy do gier, robisz to, co do Ciebie należy, aby wesprzeć odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, odwiedź naszą witrynę internetową.

Połączenie bezprzewodowej technologii LIGHTSPEED 2,4 GHz oraz Bluetooth® daje Ci swobodę bezprzewodowego połączenia z komputerem, konsolą PlayStation lub urządzeniem przenośnym. LIGHTSPEED Wireless łączy się z Twoim PC lub PlayStation poprzez adapter USB-A 2.4 GHz i zapewnia wydajność dostosowaną do potrzeb graczy. Natomiast obsługa technologii Bluetooth® umożliwia połączenie z urządzeniem przenośnym i granie w gry lub słuchanie muzyki.

40-milimetrowe przetworniki zapewniają bogaty i wciągający dźwięk, a podwójne mikrofony kształtujące wiązkę eliminują potrzebę korzystania z mikrofonu na wysięgniku. Zaawansowane mikrofony z funkcją kształtowania wiązki redukują również szumy z otoczenia, jednocześnie wzmacniając głos, dzięki czemu brzmisz tak, jakbyś znajdował się w tym samym pomieszczeniu co Twoi przyjaciele.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G435 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-neonowo-żółtej, niebiesko-malinowej oraz biało-liliowej, dzięki czemu gracze mogą pokazać swój indywidualny styl i osobowość. G435 zawiera również takie detale, jak wskaźniki Braille’a na lewej i prawej słuchawce, aby ułatwić osobom z wadami wzroku zorientowanie się, która strona jest która.

Cena i dostępność

Logitech G435 Wireless Gaming Headset będzie dostępny już we wrześniu w sugerowanej cenie 359 zł.

źródło: Logitech