Nowa oferta na 3 abonamenty w cenie 1 w Plusie

Plus przygotował nową ofertę dla rodzin i rozszerza Mistrzowską Ofertę o wariant z trzema abonamentami w cenie jednego.

3 abonamenty w cenie 1 w sieci Plus

Od 9 kwietnia 2024 roku klienci sieci Plus mogą kupić trzy abonamenty w cenie jednego z pakietem 750 GB do podziału na trzy numery już za 99 zł miesięcznie. W ramach oferty dostępne będą także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do usługi All In Streaming w prezencie na 6 miesięcy. Promocja z dwoma abonamentami w cenie jednego w dalszym ciągu będzie dostępna.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: W Plusie 5G popędzi z prędkością 2 Gb/s

Dotychczasowa rodzinna oferta obejmująca dwa abonamenty w cenie jednego została rozszerzona o dodatkowy wariant – od teraz klienci Plusa mogą połączyć ze sobą również trzy numery. Nowa, rozszerzona Mistrzowska Oferta Plusa to doskonała okazja, aby zapewnić członkom rodziny nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz atrakcyjne pakiety gigabajtów, jednocześnie oszczędzając na rachunkach.

Dodatkowy, trzeci numer sprawdzi się także jako możliwość podarowania swojemu dziecku wyjątkowego prezentu np. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka czy też zakończenia roku szkolnego i dzięki temu utrzymania z nim stałego kontaktu podczas wakacji.

Mistrzowska Oferta 3 w 1 

W cenie 99 zł miesięcznie przez 2 lata z rabatami klienci mają trzy abonamenty. Do wspólnego wykorzystania otrzymują pakiet aż 750 GB wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci jak i osoby przechodzące do Plusa z innej sieci, a także dotychczasowi użytkownicy oferty Plusa na kartę czy MIX.

Mistrzowska Oferta 2 w 1 

W ramach dostępnej już wcześniej oferty dwóch abonamentów w cenie jednego nowością jest wydłużenie okresu promocyjnego do 24 miesięcy. Tak jak dotychczas, klienci mają do wyboru dwie opcje:

  • oferta za 69 zł miesięcznie, a w niej pakiet 240 GB do wspólnego wykorzystania wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich nowych klientów Plusa, osób przechodzących do Plusa z innych sieci oraz dotychczasowych użytkowników oferty Plusa na kartę czy MIX.
  • oferta za 59 zł miesięcznie, a w niej pakiet 100 GB do wspólnego wykorzystania wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Oferta ta skierowana jest dla klientów Plusa, którzy jednocześnie kupią lub przedłużą inny abonament głosowy o wartości min. 39 zł/mies. lub usługę Internetu (mobilnego/światłowodowego) o wartości min. 19 zł/mies. Klienci posiadający Polsat Box także mogą skorzystać z tej oferty, o ile równocześnie zakupią lub przedłużą usługę Polsat Box o wartości min. 20 zł/mies.

Ulubione filmy i seriale w jednym pakiecie 

Abonenci Plusa z umową na 24 miesiące mogą skorzystać z innowacyjnego pakietu 3 streamingów – All In Streaming. Pozwala on zanurzyć się w świat wielu produkcji filmowych i seriali w atrakcyjnej cenie. Pakiet obejmuje dostęp do dwóch popularnych platform: Disney+, HBO MAX oraz dedykowanego pakietu Polsat Box Go Plus za jedyne 49,99 zł/mies.

Dodatkowo, w zależności od wybranego abonamentu, klienci otrzymują dostęp do platformy na okres 3 lub 6 miesięcy. Przy abonamentach głosowych o wartości od 69 zł miesięcznie z umową na 2 lata, klienci otrzymają 6 miesięcy dostępu w prezencie. Natomiast przy niższych abonamentach – 3 miesiące.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Plus