Code Europe 2023 – Tech Festival pełen wiedzy i wrażeń!

HELLO WORLD! W maju 2023 na branżową mapę wydarzeń IT powraca Code Europe – tym razem w nowej formule Tech Festivalu!

Code Europe 2023 - kod zniżkowy

W odpowiedzi na duże zainteresowanie poprzednimi edycjami, organizatorzy postanowili poszerzyć event o jeszcze więcej przestrzeni do nauki, networkingu i wymiany najlepszych praktyk. Deweloperzy, inżynierowie, testerzy, architekci, PMowie, pasjonaci IT i eksperci od cybersecurity – przedstawiciele tych wszystkich grup z pewnością znajdą coś dla siebie podczas Code Europe w Krakowie i Warszawie. W obydwu lokalizacjach będzie to 2-dniowe wydarzenie o niesamowitej skali, przyciągające najlepszych ekspertów i czołowe firmy technologiczne z całego świata.

Tegoroczny Tech Festival to coś więcej niż branżowa konferencja. To przede wszystkim solidna warstwa merytoryczna – 6 ścieżek tematycznych, w ramach których odbędzie się kilkadziesiąt prelekcji i… nie tylko! Nowa edycja, to również nowy format spotkań ze światowej klasy prelegentami. Oprócz klasycznych wykładów, w tegorocznej agendzie wydarzenia pojawią się również warsztaty, pozwalające swoją formułą na naukę poprzez jednoczesną praktykę (pamiętaj, by zabrać swojego laptopa!).

Code Europe jest także doskonałą platformą do branżowego networkingu. W ramach dotychczasowych edycji wydarzenia, które zadebiutowało w 2016 r., jego uczestnicy mieli okazję zadać nurtujące ich pytania takim gwiazdom świata IT jak: Bjarne Stroustrup (twórca języka programowania C++), Richard Stallman (założyciel GNU), Douglas Crockford (guru JavaScript i pomysłodawca formatu JSON) czy Walter Bright (twórca języka D). W tym roku również nie zabraknie nazwisk wielkiego formatu! Swoją obecność na Tech Festivalu potwierdzili już m.in.: David Hanson (CEO Hanson Robotics, twórca robota Sophia), Greg Young (twórca CQRS), Matt Harrison (ceniony autor i ekspert ds. Pythona)!

Oprócz TOPowych prelegentów, na wydarzeniu pojawią się również czołowe firmy technologiczne z kraju i ze świata, które pochwalą się swoimi osiągnięciami i wdrażanymi rozwiązaniami. Potwierdzając, że Code Europe to coś więcej niż kolejna branżowa konferencja, poza solidną dawką merytoryki, nie zabraknie także rozrywki i okazji na oderwanie się od szarej codzienności. Na uczestników czekają wyjątkowe atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami (o które faktycznie chce się walczyć!), strefa retro gier wideo czy dedykowany chill zone, pozwalający na chwilę relaksu i złapanie oddechu między kolejnymi wystąpieniami ekspertów. To w ciągu dnia, a co wieczorem? Ekskluzywna, zamknięta impreza dla uczestników, w tym DJ set i koncert jednych z największych gwiazd polskiej sceny alternatywnej. Stay TUNED!

Code Europe 2023 to Tech FESTIVAL z krwi i kości – niezapomniana atmosfera, dziesiątki warsztatów i prelekcji. Dwa miasta, a w każdym z nich dwa dni (i 1 wieczór) pełne wrażeń. Już 22–23 maja w Krakowie (ICE Kraków) i 25–26 maja w Warszawie (Hilton Warsaw City) spotkają się najlepsi specjaliści i pasjonaci świata IT. To właśnie tam, przez tych kilka dni, będzie biło serce europejskiej sceny technologicznej.

Być może zabrzmi to jak typowy frazes, ale jeśli na co dzień działasz w branży nowych technologii, to Code Europe jest wydarzeniem, którego naprawdę nie możesz przegapić, jeśli… nie chcesz tego później żałować, obserwując nasze relacje z eventu. Zbierz ekipę, zaproś swój zespół, kup bilety (wykorzystaj kod zniżkowy MOBI20, aby zgarnąć 20% zniżki na bilety) i wspólnie odliczajmy czas do naszego spotkania.

Do zobaczenia!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: informacja organizatora