Roomba w białym kolorze od iRobot wreszcie jest!

iRobot wprowadził na rynek nowy model robota sprzątającego iRobot Roomba Combo Essential – po raz pierwszy jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych, w tym w bieli.

Roomba Combo Essential w białym kolorze od iRobot

Sympatycy marki iRobot z pewnością zwrócą uwagę na fakt, że jest to pierwszy robot sprzątający Roomba w białym kolorze. Nowy biały iRobot Roomba Combo Essential jest dostępny w 4 kolorach – wspomnianym białym, szarym, grafitowym i czarnym. Różne opcje podkreślą estetykę i dopasowanie do wnętrz, dostosowując się do indywidualnych preferencji klientów.

Co więcej, urządzenie jest smukłe, eleganckie, posiada niskoprofilową konstrukcję i zestaw czujników nawigacyjnych, które pozwalają robotowi łatwo poruszać się pod meblami i wokół nich. Chronią go także przed upadkiem ze schodów. iRobot Roomba Combo Essential posiada także skuteczny system sprzątania i moc ssącą o 18 razy większą niż roboty z serii 600.

Nowość w ofercie iRobot bazuje na technologii dobrze znanej z modelu Roomba Combo. Robot jednocześnie odkurza i mopuje bez konieczności wymiany pojemnika. Urządzenie zostało wyposażone w niezbędne funkcje, dzięki którym łatwo i skutecznie zadba o porządek w domu. System sprzątania ma 3 poziomy mocy ssącej, podobnie jak system mopowania – urządzenie umożliwia wybór spośród 3 poziomów ilości wody używanej do mycia podłogi. Obie funkcje w prosty sposób ustawić można w aplikacji iRobot Home.

iRobot Roomba Combo Essential usuwa codzienne zabrudzenia, dzięki gumowej szczotce w kształcie V z włosiem, szczotce bocznej oraz nakładce mopującej. Wspomniana szczotka boczna w nowym modelu wiruje, dzięki czemu bez problemu zbiera kurz i zanieczyszczenia z narożników i wzdłuż krawędzi.

Roomba Combo Essential w białym kolorze od iRobot

Sprząta, kiedy nie ma Cię w domu

Najnowszym modelem Roomby sterujemy z poziomu aplikacji iRobot Home. W aplikacji dostępne są funkcje takie jak pulpit stanu technicznego robota, harmonogram sprzątania czy raport Clean Map®, dzięki któremu na mapce zobaczymy, które obszary domu zostały odkurzone i/lub wymopowane.

Dodatkowo w intuicyjny sposób możemy zintegrować aplikację z innymi rozwiązaniami inteligentnego domu (urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri lub Asystenta Google) i mieć pełną kontrolę nad sprzątaniem. System operacyjny iRobot OS umożliwia także zaprogramowanie robota, tak aby włączał się, gdy wychodzimy z domu, i kończył pracę przed powrotem, dzięki czemu wracamy do czystego wnętrza. 

Nowa Roomba to kolejny krok w realizacji misji firmy iRobot, czyli ułatwiania życia swoim klientom. Urządzenie łączy niezbędne funkcje, doskonałą wydajność sprzątania i minimalistyczny design w różnych kolorach. Co więcej, jest sprzedawane w opakowaniach przyjaznych dla środowiska – robot i akcesoria zapakowane są w tekturę i eko-worki, bez foliowych elementów.

Produkt dostępny jest w sklepie internetowym marki od 4 kwietnia 2024 roku. Trafi też do sprzedaży w sklepach Media Expert oraz RTV Euro AGD oraz MediaMarkt.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: iRobot