Oscarowy film „Biedne istoty” od dziś w Disney+

Wszyscy fani kina mogą zanurzyć się już w niezwykłym świecie Belli Baxter. Nagrodzony 4 statuetkami Oscara® obraz Giorgosa Lanthimosa zadebiutował właśnie na platformie Disney+. 

„Biedne istoty” (Disney+, Searchlight Picture)

W najnowszym filmie reżysera, znanego z takich tytułów jak: Faworyta czy Lobster, poznajemy Bellę Baxter (w tej roli zdobywczyni Oscara® – Emma Stone), która w wyniku eksperymentu kontrowersyjnego chirurga, dostaje zupełnie czystą kartę do zapisania nowymi i ekscytującymi doświadczeniami.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Superprodukcja „Szogun” od dzisiaj w Disney+

Bella, początkowo uczy się świata pod czujnym okiem swojego opiekuna, doktora Baxtera (Willem Defoe), którego nazywa bogiem. Jednak w miarę upływu czasu, jej apetyt na życie rośnie i ostatecznie wyrywa się spod jego kontroli. Uwolniona Bella wyrusza w fascynującą, kolorową podróż przez wszystkie kontynenty, eksplorując przy tym rozmaite miejsca, rzeczy, ludzi, doznania i emocje.

Ten poruszający obraz, przedstawiający ewolucję kobiecości zarobił już w Polsce ponad 7 778,7 mln złotych i zgromadził w kinach aż 350 tys. widzów, dzięki czemu stał się najbardziej kasowym filmem wytwórni Searchlight Pictures, który kiedykolwiek wprowadzono na nasz rynek.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+