Opera One z programem udostępniania funkcji AI

Opera ogłosiła program AI Feature Drops, aby zapewnić użytkownikom jeszcze więcej funkcji opartych na sztucznej inteligencji.

Opera One AI Feature Drops

To już stało się trendem i sztuczna inteligencja stała się głównym przedmiotem zainteresowania wielu firm technologicznych. Obecnie każdy ma chatbota i choć z pewnością nie jest to złe rozwiązanie, prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim sztuczna inteligencja będzie wykorzystywana do naprawdę znaczących zadań, takich jak odkrywanie metod leczenia chorób lub rozwiązań zapobiegających globalnemu ociepleniu.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Od 6 marca prawie 400 mln Europejczyków może wybrać domyślną przeglądarkę na Androidzie i iOS-ie

Opera to jedna z firm, która dużo zainwestowała w rozwój sztucznej inteligencji. Opera One – dość nowa przeglądarka zorientowana na funkcje sztucznej inteligencji – jest próbą zaoferowania innowacyjnych wrażeń dla tych użytkowników, którzy szukają takiego produktu.

W weekend Opera ogłosiła, że rozpoczyna program AI Feature Drops – udostępniania użytkownikom jeszcze więcej funkcji opartych na sztucznej inteligencji. Wersja deweloperska Opery One umożliwi użytkownikom testowanie nowych funkcji AI co dwa tygodnie dzięki nowej inicjatywie AI Feature Drops.

Sztuczna inteligencja rozwija się szybko i my też. Rozpoczęliśmy program AI Feature Drops, aby umożliwić ludziom testowanie naszych najnowszych odkryć związanych ze sztuczną inteligencją, które albo dostaną się, albo nie, do oficjalnej wersji Opery One. Cieszymy się, że nasi najbardziej zaangażowani użytkownicy mogą testować i dzielić się z nami swoimi opiniami i sugestiami.

W przeciwieństwie do innych przeglądarek wykorzystujących sztuczną inteligencję, Opera One posiada natywną sztuczną inteligencję przeglądarki, która obiecuje poprawić komfort przeglądania bez konieczności korzystania z dodatkowych płatnych usług i rozszerzeń.

Zintegrowana natywna sztuczna inteligencja Opera One, nazwana Aria, oferuje bezpłatny dostęp do rozwiązania opartego na GPT i danych internetowych w czasie rzeczywistym. Arię można także nauczyć pisania w unikalnym stylu użytkownika.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Opera Press | Phone Arena