Apple już szykuje poprawkę systemu iOS 17.4.1

Firma Apple testuje małe uaktualnienie iOS 17.4.1, które ma naprawić drobniejsze i większe błędy, które ujawniły się po publicznym udostępnienie iOS 17.4.

iOS 17.4.1 - ikona na ekranie iPhone'a

Serwis Macrumors zauważył w swoich statystykach, że Apple wewnętrznie testuje uaktualnienie mobilnego systemu operacyjnego iOS 17.4.1 dla iPhone’a, które prawdopodobnie zostanie udostępnione w najbliższych dniach. Tego typu poprawka nie jest testowana w programie beta i ma na celu wyeliminowanie ewentualnych błędów wykrytych po publicznym udostępnieniu stabilnej wersji. Poprawki mogą być związane szczególnie z żywotnością baterii u niektórych użytkowników, którzy zaczęli zgłaszać szybsze rozładowywanie się iPhone’ów z zainstalowanym systemem iOS 17.4.

➔ ZOBACZ TEŻ: Jak sobie radzi bateria iPhone’a z iOS 17.4?

iOS 17.4.1 powinien być drobną aktualizacją, która usuwa błędy oprogramowania i/lub luki w zabezpieczeniach, które ujawniły się w wydanym tydzień temu (we wtorek 5 marca 2024 roku) systemie iOS 17.4.

Nie jest jasne, kiedy iOS 17.4.1 zostanie faktycznie wydany, ale pojawienie się aktualizacji w logach sugeruje, że prawdopodobnie będzie dostępna w tym lub przyszłym tygodniu.

Apple testuje także wewnętrznie większe uaktualnienie systemu iOS 17.5, który wkrótce powinien zostać udostępniony do testów beta dla programistów, a później publicznych testerów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Macrumors