Promka na 1-miesięczny karnet MLS Season Pass w Apple TV+

Apple oferuje niektórym użytkownikom jeden bezpłatny miesiąc na dostęp do MLS Season Pass w Apple TV+.

MLS Season Pass - promocja na 1 mies. dostępu w Apple TV+ (marzec 2024)

W zeszłym miesiącu Apple rozpoczęło drugi rok subskrypcji MLS Season Pass. Usługa kosztuje 69,99 zł miesięcznie lub 449 zł na sezon, ale Apple oferuje teraz bezpłatną wersję próbną dostępu do treści MLS Season Pass, ale tylko dla niektórych użytkowników. W minioną sobotę niektórzy użytkownicy usługi otrzymali od Apple’a wiadomość e-mail lub powiadomienie push z propozycją oferty na 1-miesięczny okres próbny w ramach karnetu sezonowego MLS Season Pass. Tylko do 8 marca można było zgarnąć 2 miesiące dostępu do Apple Tv+.

➔ ZOBACZ TEŻ: Messi promuje MLS Season Pass w spocie reklamowym Apple TV+

Apple twierdzi, że z tej oferty mogą skorzystać jedynie osoby powracające do MLS Season Pass. Oznacza to, że jeśli nie subskrybowałeś wcześniej MLS Season Pass, nie będziesz mógł skorzystać z tej 1-miesięcznej bezpłatnej oferty próbnej.

Aby skorzystać z promocji, możesz sprawdzić pocztę e-mail lub powiadomienia push w aplikacji Apple TV. Możesz go także sprawdzić, czy przysługuje Ci dostęp za pośrednictwem witryny Apple’a, korzystając z tego łącza.

Z oferty można skorzystać do 6 kwietnia 2024 roku. Po zakończeniu bezpłatnego miesięcznego okresu próbnego zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 69,99 zł miesięcznie, chyba że anulujesz subskrypcję. Stawka jest obniżona do 59,99 zł miesięcznie (lub 349 zł/sezon), jeśli subskrybujesz także Apple TV+.

Cennik dostępu do MSL Season Pass dla subskrybentów Apple TV+
Cennik dostępu do MSL Season Pass dla subskrybentów Apple TV+

Szczegóły promocji, dopisane drobnym drukiem:

Kod traci ważność 6 kwietnia 2024 r. Jest to kod promocyjny i nie można go odsprzedać, nie ma wartości pieniężnej i nie zostanie wymieniony w przypadku zgubienia lub kradzieży. Obowiązuje tylko w przypadku MLS Season Pass (subskrypcja miesięczna) w Stanach Zjednoczonych. Kod może zostać wykorzystany wyłącznie przez kwalifikujących się powracających subskrybentów. Wymaga Apple ID z zapisaną metodą płatności. Karnet sezonowy MLS (subskrypcja miesięczna) odnawia się po promocji za 14,99 USD miesięcznie do momentu jej anulowania. Płatność zostanie naliczona zgodnie z zarejestrowaną metodą płatności i można ją anulować w dowolnym momencie, co najmniej na dzień przed każdą datą odnowienia w ustawieniach konta usługi.

Jeśli nie kwalifikujesz się do tej oferty, możesz zasubskrybować przepustkę sezonową MLS za pośrednictwem Apple TV. Jeśli jesteś abonentem Apple TV+, karnet sezonowy MLS jest dostępny po obniżonej cenie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple