Koncept głośnika Bose Sound Spin wygląda jak miniaturowa pralka

Przenośne głośniki są dostępne we wszystkich typach, rozmiarach i motywach, ale nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim, który wygląda jak pralka ładowana od przodu.

Koncept przenośnego głośnika Bose Sound Spin

Taki wygląd przenośnego głośnik marki Bose, możliwy jest wyłącznie w świecie projektowania koncepcyjnego, jest prawdziwym początkiem wrzucenia głośnika w niemal każdą formę. Intrygujący projekt tego kompaktowego urządzenia Sound Blaster od Hari 3D może zachwycać pomysłowością w rozmieszczeniu różnych elementów, ale z całą pewnością, gdy tylko rzucisz okiem na tę koncepcję, zauważysz podobieństwo z okropną pralką ładowaną od przodu – ale to ma być ogromny głośnik.

Sprawdź też: Głośnik Urbanista Malibu ładuje się sam!

W rzeczywistości wszystkie rozmieszczenia przycisków i elementy głośników zostały zaprojektowane w taki sposób, że sprawiają wrażenie połączenia przenośnego sprzętu audio i miniaturowej pralki do prania. I wydaje się, że nieprzypadkowo.

Choć nie ma szczegółowych informacji na temat etapu rozwoju tej koncepcji, na końcu znajduje się obrazek sugerujący, że prototyp lub model ekspozycyjny rzeczywiście jest dziełem projektanta. Ten przenośny głośnik, pokryty chłodnym tytanowo-szarym wykończeniem, może się niektórym podobać, ale dla mnie pralka, to jedno z brzydszych urządzeń, które należy ukrywać.

Z przodu tego koncepcyjnego gadżetu znajdują się wszystkie elementy telemetryczne audio, które pokazują elementy sterujące odtwarzacza na ekranie dotykowym, a także pokrętło regulacji głośności, przycisk zasilania i przyciski odtwarzania/pauzy. W lewym dolnym rogu znajduje się pokrętło regulatora basu.

Z przodu znajduje się subwoofer, a po obu stronach znajdują się głośniki stereo, które maja emitujować dźwięk wysokiej jakości. W tym przypadku łączność bezprzewodowa powinna być zapewniona, ponieważ w 2024 roku nikt nie kupiłby przenośnego głośnika bez tej opcji.

Koncept przenośnego głośnika Bose Sound Spin

Szczerze mówiąc, ten przenośny głośnik pewnie nigdy nie zostałby wyprodukowany przez Bose i dodany do istniejącej oferty. Ale jestem sobie w stanie wyobrazić, że taki głośnik znalazłby swoich fanów!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design | Hari 3D