TAG Heuer Connected Caliber E4 Golf Edition za 2600 dolarów!

Firmy Tag Hauer i Malbon Golf nawiązały współpracę, aby stworzyć wyjątkowy smartwatch Connected Caliber E4 Golf Edition.

Smartwatch TAG Heuer Connected Caliber E4 45mm x Malbon Golf Edition

Golf powszechnie uważany jest za elitarną grę biznesmenów i pasję osób starszych. Pogląd ten utrzymywał się przez bardzo długi czas, ale wraz z przejmowaniem tego sportu przez młodsze pokolenie z czasem przekształcił się w młodzieńczą rekreację. Malbon Golf wcześnie włączył się w ten zmieniający się scenariusz, oferując fascynujące smartwatche, które dodają nieoczekiwanego zwrotu akcji i ducha zabawy na polu golfowym i poza nim.

Zobacz też: Futurystyczny Hublot MP-10, to jeszcze zegarek?

Po zapewnieniu młodym (i innym osobom, które mogą mieć ochotę) nowego spojrzenia na grę za pomocą zegarków inspirowanych streetwearem, marka nawiązała współpracę z TAG Heuer w celu opracowania nowej, interesującej oferty. TAG Heuer Connected Caliber E4 45mm x Malbon Golf Edition to najnowszy smartwatch związany zgrą w golfa. Zegarek wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem i funkcjami, ale także stosunkowo „przystępną ceną”.

Nowy TAG Heuer Connected Caliber E4 x Malbon wykracza poza zwyczajność i oferuje modny pomysł do wykorzystania. Wyróżnia się to wyborem zestawień kolorystycznych inspirowanych polem golfowym. Poza tym smartwatch jest solidnym towarzyszem graczy i miłośników gier, dzięki matowej czarnej tytanowej obudowie z powłoką DLC i średnicy 45 mm.

W pokaźnej obudowie skrywa się tarcza z ekranem dotykowym OLED z dwoma nowymi, ciekawymi opcjami wyświetlania. Pierwsze opcje tarczy zegarka umieszczają maskotkę piłki golfowej Malbona pośrodku, podczas gdy żółte i ciemnozielone kolory dzielą się na pół, zajmując odpowiednio strony godziny 9 i 3. Najważniejszą tarczą zegarka, dostępną wyłącznie w tym zegarku, jest elegancka ciemnozielona tarcza, której towarzyszą trzy pomocnicze tarcze w stylu chronografu.

Smartwatch TAG Heuer Connected Caliber E4 45mm x Malbon Golf Edition
Smartwatch TAG Heuer Connected Caliber E4 45mm x Malbon Golf Edition

Ceramiczna ramka inspirowana golfem ma 18-dołkowe wskaźniki oznaczone cyframi arabskimi i etykietę Golf Edition uzupełniającą interfejs ramki. Ciemnozielona tarcza zegarka TAG Heuer Connected Caliber E4 x Malbon jest osadzona na godzinie 12 z emblematem tarczy TAG Heuer i jest dołączona do aplikacji sportowych i wellness obsługiwanych przez system operacyjny Google Wear.

Najciekawsza część zegarka znajduje się z tyłu, gdzie umieszczone są wszystkie powiązane ze sobą elementy zegarka – od których pochodzi jego nazwa. Connected Caliber E4 45 mm x Malbon Golf Edition ma zestaw czujników, kompas, akcelerometr, żyroskop, barometr i monitorowanie tętna. To tutaj znajduje się również wbudowany mikrofon, dzięki czemu ta funkcja zegarka staje się niezależną funkcją telefonu.

TAG Heuer Connected Caliber E4 45mm x Malbon Golf Edition jest dział w oparciu o procesor Qualcomm Snapdragon 4100+ i posiada baterię, która po 90 minutach pełnego ładowania działa przez jeden dzień, a wszystkie aplikacje i funkcje działają z pełną wydajnością.

Smartwatch TAG Heuer Connected Caliber E4 45mm x Malbon Golf Edition
Smartwatch TAG Heuer Connected Caliber E4 45mm x Malbon Golf Edition

Aby zapewnić ciekawe dopasowanie i kolorystykę, ten wodoodporny do 50 metrów zegarek jest dostępny z dwoma paskami do wyboru. Jeden to dwukolorowy zielono-żółty pasek, a drugi to czysty czarny gumowy pasek zapewniający subtelny wygląd. Ze wszystkimi funkcjami zegarek TAG Heuer Connected Caliber E4 45 mm x Malbon Golf Edition jest już dostępny do kupienia w cenie 2300 CHF (2600 USD).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TAG Hauer | Malbon Golf | yanko design