„Veronika” od 22 marca na SkyShowtimie

SkyShowtime przedstawia oficjalny zwiastun i datę premiery najnowszego serialu SkyShowtime Original zatytułowanego „Veronika”.

Veronika (serial, SkyShowtime, 2024)

Premiera ośmioodcinkowego serialu Veronika odbędzie się 22 marca 2024 roku na wszystkich rynkach SkyShowtime. Nowy serial SkyShowtime Original Series to thriller kryminalny z elementami paranormalnymi i obowiązkowa pozycja na Święta Wielkanocne, bo serial będzie można oglądać od 22 marca 2024 roku wyłącznie w SkyShowtime. Pierwsze dwa odcinki będą dostępne w dniu premiery, a dwa nowe będą udostępniane co tydzień.

Zobacz także: SkyShowtime wprowadza tańszy plan z reklamami

Veronika to kilka czołowych nazwisk skandynawskiej sceny filmowej – na czele z nordyckimi supergwiazdami Alexandrą Rapaport („Gåsmamman”, „Honour”) w roli policjantki Veroniki Gren i Tobiasem Santelmannem („Exit”, „The Arctic Convoy”) w roli jej męża Tomasa. Inni członkowie obsady to Arvin Kananian, Olle Sarri, Isac Calmroth, Per Graffman, Sarah Rhodin, Wilma Lidén i Eddie Eriksson Dominguez. Rapaport jest także producentem wykonawczym serialu.

Serial ma urzekać widzów trzymającą w napięciu narracją, jednocześnie oddając hołd skandynawskiej scenerii i codziennemu życiu małego miasteczka na przedmieściach, gdzie prawie wszystko może się wydarzyć.

W tym serialu policjantka Veronika Gren (Alexandra Rapaport), matka dwójki dzieci, zmaga się ze skomplikowanym życiem rodzinnym i sekretnym uzależnieniem od leków. Kiedy zaczynają się dziać dziwne rzeczy i pojawia się przed nią zmarły chłopak, Veronika myśli, że postradała zmysły. Veronika niechętnie musi zaakceptować fakt, że chłopak może nie być iluzją. Wkrótce Veronika zostaje wciągnięta w śledztwo w sprawie morderstwa, które sięga głębiej, niż ktokolwiek w mieście chciałby wierzyć, gdy dowiaduje się o morderstwie dwóch nastoletnich dziewcząt. Veronika musi znaleźć powiązanie między sprawami, aby zapobiec ponownemu atakowi zabójcy. Ale czy ktoś jej uwierzy?

Ośmiodcinkowy serial został stworzony i napisany przez Katję Juras i Annę Ströman Lindblom („Gåsmamman”), a wyreżyserował go uznany reżyser Jonas Alexander Arnby („Wojna światów”), zdobywca trzech nominacji na Festiwalu Filmowym w Cannes za film Kiedy zwierzęta śnią. Zdjęcia do Veroniki kręcono w Szwecji, w Dannemora, Gimo i Österbybruk.

Producentami Veroniki byli Calle Jansson i Mathias Gruffman w Bigster, a także Alexandra Rapaport jako producentka wykonawcza.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime