Serial „Klara” od Player Original już 22 marca!

Wiosną w Playerze zadebiutuje najnowsza produkcja pod marką Player Original zatytułowana „Klara” – premierę zaplanowano na 22 marca 2024 roku.

„Klara” serial Player Original (2024)

Serial Klara to odważna słodko-gorzka historia obyczajowa 40-letniej singielki, która goni za swoim szczęściem. A to, jak to w życiu bywa, jest bardzo ulotne. Ale też osiągalne. Ekranizacja debiutu literackiego Izabeli Kuny (pod tym samym tytułem) w gwiazdorskiej obsadzie została zaplanowana na 22 marca 2024 roku tylko w Playerze. Player zaprezentował także zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji serialowych nadchodzącego sezonu. Poznaj Klarę, Aleksa, Wronkę, Wojciecha i… kota Gerarda, którzy zabiorą nas do swojego świata. 

Zobacz też: TVN uruchamia 15 darmowych kanałów FAST w streamingu!

Tytułowa Klara (Izabela Kuna) to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę (Iwona Bielska), nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz… problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń.

Od kilkunastu lat jej serce bije i wariuje dla Aleksa (Adam Woronowicz) – niezbyt urodziwego prawnika, który ma jedną wadę – żonę! Serce jednak nie sługa… Na szczęście są jeszcze wspomagacze… I ten największy skarb – przyjaciele! Prawdziwi, sztuk dwie – Wronka (Katarzyna Warnke) i Wojtek (Piotr Adamczyk). Idealna ekipa do umierania i odradzania się na nowo!

Obejrzyj zwiastun serialu:

Klara to serial autorstwa Marka Modzelewskiego (scenarzysta obu części Teściów) rozwijany we współpracy z działem Produkcji Fabularnej TVN Warner Bros. Discovery, na którego czele stoją Marta Grela-Gorostiza i Łukasz Poniński. Projekt reżyseruje Łukasz Jaworski, a za zdjęcia odpowiada Paweł Flis. Pionem scenograficznym kieruje Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumowym Pola Gomółka, a charakteryzatorskim Kinga Krulikowska. Kierownikiem produkcji jest Tomasz Parnowski, a reżyserką obsady Magdalena Szwarcbart. Producentkami są Izabela Kuna (producent kreatywny) oraz Karolina Izert (TVN WBD).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Warner Bros. Discovery Polska | Player TVN