Player rozpoczyna odliczanie do premiery serialu „Klara”

W duchu trwającego karnawału Player zaprezentował pierwszy teaser słodko-gorzkiego serialu obyczajowego „Klara”, w gwiazdorskiej obsadzie.

„Klara” serial Player Original

W ramach akcji promocyjnej Player przygotował także dla swoich użytkowników konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Już za kilka tygodni Player zaprosi swoich użytkowników na pierwszą premierę pod marką Player Original w tym roku. Klara, o którym mowa, to słodko-gorzki serial obyczajowy z przymrużeniem oka, będący odcinkową adaptacją debiutu pisarskiego Izabeli Kuny pod tym samym tytułem.

W czwartek 25 stycznia 2024 roku podczas porannego programu „Dzień Dobry TVN” widzowie zobaczyli pierwszy teaser Klary. Spot idealnie wpisuje się klimatem w trwający właśnie okres karnawału. A także oddaje ducha serialu i jest przedsmakiem tego, co czeka na użytkowników serwisu już wiosną.

Promocji zwiastuna już od przyszłego tygodnia towarzyszyć będzie także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla fanów Playera.

Tytułowa Klara (Izabela Kuna) to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę (Iwona Bielska), nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz… problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń. Od kilkunastu lat jej serce bije i wariuje dla Aleksa (Adam Woronowicz) – niezbyt urodziwego prawnika, który ma jedną wadę – żonę! Serce jednak nie sługa… Na szczęście są jeszcze wspomagacze… I ten największy skarb – przyjaciele! Prawdziwi, sztuk dwie – Wronka (Katarzyna Warnke) i Wojtek (Piotr Adamczyk). Idealna ekipa do umierania i odradzania się na nowo!

Klara to serial autorstwa Marka Modzelewskiego (scenarzysta obu części „Teściów”) rozwijany we współpracy z działem Produkcji Fabularnej TVN Warner Bros. Discovery, na którego czele stoją Marta Grela-Gorostiza i Łukasz Poniński. Projekt reżyseruje Łukasz Jaworski, a za zdjęcia odpowiada Paweł Flis. Pionem scenograficznym kieruje Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumowym Pola Gomółka, a charakteryzatorskim Kinga Krulikowska. Kierownikiem produkcji jest Tomasz Parnowski, a reżyserką obsady Magdalena Szwarcbart. Producentkami są Izabela Kuna (producent kreatywny) oraz Karolina Izert (TVN WBD).

„Klara” – najnowsza serialowa produkcja pod marką Player Original już wiosną tylko w Playerze!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Player TVN