Orange znosi dotychczasową opłatę za utrzymanie numeru na kartę

Od 26 lutego 2024 roku Orange wycofuje opłatę 5 zł za utrzymanie numeru na kartę w sieci, gdy przez 31 dni nie było na nim wymaganych aktywności.

Startery Orange na kartę (styczeń 2024)

Operator komórkowy Orange poinformował w komunikacie, że od 26 lutego 2024 roku z cenników taryf w ofercie Orange na kartę (Orange Free na kartę, IoT na kartę, Zawsze bez limitu) oraz cennika usługi Ekstra Numer usuwa poniższe postanowienia.

Utrzymanie numeru w sieci – maksymalnie 5 zł/co 31 dni przy braku aktywności numeru
Opłata będzie pobierana po upływie 31 dni od ostatniej aktywności Abonenta, rozumianej jako wykonanie połączenia wychodzącego (minuty/SMS/MMS/internet) lub zakup usługi dodanej lub pakietu. Abonenci, których wartość środków na koncie głównym w dniu pobrania opłaty jest niższa niż 5 zł, zostaną obciążeni opłatą w wysokości dostępnych środków. Opłata za utrzymanie numeru w sieci będzie pobierana cyklicznie co 31 dni od ostatniej aktywności Abonenta lub od daty pobrania ostatniej opłaty za
utrzymanie numeru w sieci aż do momentu wygaśnięcia ważności konta. Włączona promocja „Konto ważne rok” nie zwalnia od ponoszenia opłat za utrzymanie numeru w sieci. W przypadku utraty ważności konta na połączenia wychodzące, opłata będzie pobierana z zablokowanych środków.”

Abonenci nieakceptujący tej zmiany mogą zrezygnować z usług Orange, w ofercie na kartę w każdej
chwili bez dodatkowych kosztów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange