W słuchawkach Shokz OpenSwim Pro możesz spokojnie pływać!

Shokz OpenSwim Pro zapowiadane są jako słuchawki Bluetooth przystosowane do uprawiania sportów wodnych!

Wodoodporne słuchawki Bluetooth Shokz OpenSwim Pro
Wodoodporne słuchawki Bluetooth Shokz OpenSwim Pro

Niektóre słuchawki bezprzewodowe są reklamowane jako odporne na pot i zachlapania, jednak żadne z nich nie są tak oznaczona, że nadają się do noszenia na basenie. Z drugiej strony, Shokz OpenSwim Pro są reklamowane jako wprowadzane na rynek z tą samą oficjalną ochroną przed wodą, co smartfony, takie jak Samsung Galaxy S24 Ultra, co zapewnia potencjalnie większy spokój ducha, gdy słuchawki douszne zostaną wystawione na działanie cieczy.

Urządzenia audio typu open-ear cieszą się coraz większym zainteresowaniem jako sposób na względny komfort słuchania muzyki podczas treningów — teraz Shokz twierdzi, że są idealne nawet do pływania.

Shokz, znana marka w dziedzinie technologii przewodnictwa kostnego, obecnie zapowiada swoje najnowsze gadżety jako ulepszenie istniejącego zestawu słuchawkowego OpenSwim, który ma ten sam podstawowy kształt, ale w rzeczywistości może odtwarzać tylko pliki MP3 z ~4 GB wbudowanej pamięci bez możliwości strumieniowego przesyłania dźwięku z innego źródła.

Z drugiej strony ich zapowiadane odpowiedniki OpenSwim Pro mają te same możliwości, ale są także bezprzewodowymi słuchawkami z obsługą Bluetooth 5.3. Niemniej mają tę samą konstrukcję z odkrytymi uszami, połączoną elastyczną opaską na głowę, „która bez trudu współpracuje za sprzętem sportowym, takim jak okulary i czepki pływackie”.

Co najważniejsze OpenSwim Pro uzyskały certyfikat IP68, dzięki czemu można je „zanurzyć w wodzie” na głębokość do 2 metrów (m) – jednorazowo na maksymalnie 2 godziny. Niemniej nadal są one wspierane w celu zapewnienia głośnego, czystego i bogatego dźwięku dzięki technologii jakości dźwięku PremiumPitch 2.0 Plus firmy Shokz, przez około 9 godzin na jednym ładowaniu.

Do tej pory modele OpenSwim Pro były prezentowane w szarej lub pomarańczowej kolorystyce, chociaż Shokz nie ujawnił jeszcze cen ani dostępności nowych akcesoriów. Poprzedni model kosztuje na Amazonie 149,95 dolarów i są dostępne w kolorze niebieskim lub czarnym.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Shokz | Notebookcheck