Nowy serial „Task” może mieć coś wspólnego z „Mare z Easttown”

Mark Ruffalo zapowiada, że ​​serial „Task” może skrzyżować się z „Mare z Easttown” – czyżby bohaterowie spotkają się w nowej produkcji?

Zdjęcia Marka Ruffalo i Kate Winslet
Mark Ruffalo i Kate Winslet | fot. Depositphotos

Mark Ruffalo pracuje nad nowym projektem, który może wskrzesić jeden z naszych ulubionych seriali ostatnich kilku lat. Ruffalo wystąpi w Task, nowym miniserialu HBO, którego reżyserem jest twórca Mare z Easttown – Brad Ingelsby. Serial skupi się na bohaterze granym przez Ruffalo jako „skomplikowanym” agencie FBI kierującym specjalną grupą zadaniową. „Jest poważnie poturbowany, ale walczy na dobre” – Ruffalo powiedział niedawno serwisowi Deadline.

Ujawnił również, że akcja serialu rozgrywa się w Filadelfii, w „tym samym wszechświecie”, co Mare z Easttown. Czy to może oznaczać to, co myślimy?

„W pewnym momencie ta dwójka może wpaść na siebie w przyszłości, tak mówią. To nie jest ustalone, nic nie jest ustalone” – drażnił się.

Kate Winslet zdobyła nagrodę Emmy w 2021 roku w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa w serialu lub filmie limitowanym lub antologicznym, gdy doceniony przez krytyków serial Mare z Easttown (tyt. oryg. Mare of Easttown) otrzymała aż 17 nominacji. Wyraziła zainteresowanie powrotem do limitowanej serii na kolejny sezon, choć na razie taka możliwość została odrzucona. Ingelsby powiedział wcześniej, że byłby otwarty na nakręcenie kolejnego sezonu Mare z Easttown, choć jest to seria limitowana.

„Jeśli uda nam się stworzyć historię, która będzie równie wspaniała [jak sezon 1] i która odda sprawiedliwość bohaterom i będzie kontynuowana w sposób organiczny, a jednocześnie zaskakujący, bardzo chciałbym to zrobić” – Ingelsby powiedziała dla TVLine. „Po prostu nie wiem, jaka to historia. To jest teraz problem”.

Winslet powiedziała również, że „bardzo chciałaby ponownie zagrać jako Mare”. „Tęsknię za nią. Naprawdę. To najdziwniejsza rzecz. Czuję się, jakbym była w żałobie. To była absolutnie cudowna rola” – powiedziała dla TVLine. „Jest coś bardzo uzależniającego w Mare, ponieważ jest taka oburzająca, urocza, błyskotliwa i prawdziwa, wiesz? Uwielbiałem ją grać.”

Według Ruffalo jakikolwiek możliwy crossover Task z Mare z Easttown wydaje się być na bardzo wczesnym etapie. Zatem trzymam kciuki!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Decider
zdjęcie wykorzystane we wpisie z Depositphotos