Jeszcze możesz zgarnąć Apple TV+ na 2 miesiące za darmo

Promocja na darmowy dostęp do Apple TV+ przez dwa miesiące dostępna jest dla nowych i wybranych powracających użytkowników jeszcze tylko 5 dni!

2 mies. za darmo dostępu do Apple TV+ (styczeń 2024)

Kod promocyjny na darmowy dostęp traci ważność 18 stycznia 2024 roku i mogą z niego skorzystać tylko nowi i kwalifikowani powracający subskrybenci na specjalnej stronie firmy Apple. Jest to kod promocyjny i nie jest przeznaczony do odsprzedaży, nie ma wartości pieniężnej i nie zostanie wymieniony w przypadku zgubienia lub kradzieży. Obowiązuje tylko tam, gdzie dostępna jest usługa Apple TV+. Promocja powiązana jest z premierą filmu Plan wycieczki.

Aby skorzystać z promocji wymagane jest także aktywne Apple ID z zapisaną metodą płatności. Usługa Apple TV+ odnawia się po cenie obowiązującej w danym regionie miesięcznie po promocji, aż do jej anulowania. Obowiązują Warunki i Polityka prywatności Apple.

Tej promocji nie można łączyć z innymi ofertami zapewniającymi dostęp do tej samej usługi. Wymagany jest także minimalny wymagany wiek w zależności od kraju, a użytkownik musi znajdować się w kraju odpowiadającym witrynie sklepu, w którym realizuje kod.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple