Wygraj zaproszenie na Ladies Night z Magenta Moments w T-Mobile

Dla uczestników programu Magenta Moments T-Mobile przygotował konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na Ladies Night w Cinema City w Krakowie.

Konkurs magenta Moments od T-Mobile, w którym do wygrania są zaproszenia na Ladies Night w Cinema City w Krakowie

Na dobry start w nowym roku program Magenta Moments od T-Mobile przygotował różnorodne akcje, takie jak m.in. możliwość bezpłatnego korzystania przez 75 dni z aplikacji BookBeat, 15% zniżki na nieprzecenione perfumy i kosmetyki w aelia.pl, 10% zniżki na gry planszowe, karciane, łamigłówki w sklepie Hobbity.pl, 10% rabatu na gry w Lucrum Games czy 15% rabatu na wszystkie produkty Jack Wolfskin w sklepie turystycznym e-horyzont.pl.

Zaś dla fanów kina mamy co tydzień Magentowe Czwartki, w ramach których można zgarnąć bilety do Cinema City za 10zł. Wkrótce dostępne będą również specjalne oferty z okazji Dnia Babci i Dziadka – warto czekać!

Teraz, dla wszystkich uczestników programu, przygotowano specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 15 podwójnych zaproszeń na Ladies Night w Cinema City Bonarka w Krakowie. A to dopiero początek dobrych przeżyć od T-Mobile – już wkrótce do zdobycia będą także bilety do kin Cinema City w innych miastach. Jak wziąć udział w krakowskiej odsłonie konkursu?

W konkursie mogą wziąć udział użytkownicy aplikacji „Mój T-Mobile”, którzy są uczestnikami programu Magenta Moments. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu odpowiedzi (max. 400 znaków) na pytanie: kogo i dlaczego zabrałabyś na Ladies Night w Cinema City? Swoje pomysły można wpisywać w formularzu konkursowym w aplikacji „Mój T-Mobile” od 10 do 17 stycznia 2024 roku. W ramach wydarzenia Ladies Night w czwartek 25 stycznia w Cinema City w  CH Bonarka w Krakowie, odbędzie się przedpremieroway pokaz „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. Na uczestników czekają także inne atrakcje. Zapraszamy do wzięcia udziału!

Szczegóły dostępne w regulaminie konkursu w aplikacji Mój T-Mobile.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska