„Asteroid City” od 14 stycznia na SkyShowtime

Najnowszy film Wesa Andersona pt. „Asteroid City” będzie można oglądać od 14 stycznia 2024 roku wyłącznie na platformie SkyShowtime.

Film „Asteroid City”

Akcja filmu Asteroid City dzieje się około roku 1955 w fikcyjnym pustynnym miasteczku na południowym zachodzie USA. Młodzi astrologowie i pasjonaci kosmosu z całego kraju zbierają się na coroczne świętowanie Dnia Asteroidy, ale ich naukowe spotkanie przerywają wydarzenia, które mogą na zawsze zmienić los świata. Podczas radosnego celebrowania osiągnięć młodych astrologów pojawia się nieoczekiwany gość – kosmita.

Miasteczko Asteroid City zostaje odizolowane od reszty świata pod fałszywą przyczyną wymyśloną przez wojsko. Młodzi geniusze, przypominający nieco tych z klasycznych filmów Spielberga, mają jednak plan, jak o przełomowym wydarzeniu poinformować świat zewnętrzny.

Film został nakręcony na podstawie scenariusza i w reżyserii siedmiokrotnie nominowanego do Oscara Wesa Andersona (Wyspa psów, Kochankowie z Księżyca). W filmie występują m.in. Jeffrey Wright (Westworld, Nie czas umierać), Tilda Swinton (Suspiria, Michael Clayton), Adrien Brody (Pianista, Pociąg do Darjeeling), Bryan Cranston (Breaking Bad, Trumbo) i Edward Norton (Glass Onion: Film z serii Na noże, Birdman).

Obejrzyj zapowiedź od SkyShowtime:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime