Ten toster Xbox Series S jest prawdziwy

Toster Xbox Series S wypala logo Xbox na Twoim chlebie i można go kupić w sklepie Walmart USA.

Toster Xbox Series S

Czy kiedykolwiek chciałeś mieć kuchnię pełną memów? Cóż, toster Xbox Series S est gotowy, aby postawić go obok lodówki Xbox Series X. Tak, to prawdziwy toster, który poradzi sobie z każdym chlebem, angielskimi babeczkami i mrożonymi goframi, które w niego wrzucisz. Zdjęcia tostera w stylu konsoli Xbox Series S pojawiły się po raz pierwszy prawie rok temu na francuskich stronach internetowych, ale teraz, jak zauważył Wario64, Walmart zaczął sprzedawać toster za 39,99 dolarów.

Sprawdź też: Świąteczny sweter z tapetą Windowsa nie dla każdego…

Chociaż toster wygląda jak Xbox Series S i ma charakterystyczny czarny otwór wentylacyjny, zawiera także szereg funkcji, których naprawdę potrzebujesz do opiekania chleba. Dostępnych jest sześć poziomów opiekania, wyjmowana tacka na okruchy, dioda LED odliczająca czas i przycisk rozmrażania. Ale główną gwiazdą programu jest oczywiście możliwość nadrukowania logo Xbox na chlebie.

Toster Xbox Series S ma taki czarny otwór wentylacyjny, który można znaleźć w konsoli Microsoftu.

Nie jest to jednak pierwszy toster stworzony dla graczy. Kilka lat temu Bungie wypuściło toster z motywem Destiny, wyposażony w funkcję wypalenia logo Tricorn Destiny na chlebie. Razer obiecał również, że sprawi, że toster będący żartem na Prima Aprilis stanie się rzeczywistością, ale tak się nigdy nie stało.

Toster Xbox Series S dołącza do minilodówki Xbox Series X, która zrodziła się z memów kpiących z wyglądu konsoli przypominającej lodówkę. Osobiście czekam, aż Microsoft rozszerzy swoją działalność na pełną gamę urządzeń gospodarstwa domowego.

Toster Xbox Series S - opis funkcji
Toster Xbox Series S – opis funkcji

W kuchni jest mnóstwo miejsca na kuchenkę mikrofalową, czajnik lub pralkę w stylu konsoli Xbox. W końcu każdy prawdziwy fan Xboxa chciałby, aby po każdym praniu całe jego jedzenie było opatrzone logo Xbox, a jego ubrania były barwione na zielono.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Verge