Twelve South wydało kompaktową ładowarkę ButterFly MagSafe 2w1

Nowa ładowarka Twelve South ButterFly od Twelve South umożliwia bezprzewodowe ładowanie dwóch urządzeń Apple’a jednocześnie.

Twelve South ButterFly 2-in-1 USB-C MagSafe Charger

Firma Twelve South wypuściło ButterFly, uniwersalne urządzenie ładujące MagSafe. Kompaktowy gadżet rozkłada się, odsłaniając dwie podkładki do bezprzewodowego ładowania iPhone’a, Apple Watcha lub AirPodsów. Urządzenie jest kompatybilne z szeroką gamą modeli i może służyć również jako stojak. Ładowarka MagSafe 2 w 1 Twelve South ButterFly dostępna jest do kupienia w Stanów Zjednoczonych.

Firma twierdzi, że jej nowy produkt jest najmniejszym urządzeniem tego typu na świecie i ma mniej więcej taki sam rozmiar jak obudowa słuchawek AirPods Pro — po złożeniu gadżet ma wymiary 2,25✕0,5 cala (~57✕13 mm).

Ten kompaktowy gadżet ma wytrzymałą aluminiową obudowę, zaprojektowaną tak, aby pasowała stylistycznie do MacBooka. Zawiera dwie ładowarki, ładowarkę MagSafe 15 W do iPhone’a lub słuchawek AirPods i drugą szybką ładowarkę 5 W do Apple Watcha lub AirPodsów.

Ponadto można złożyć ButterFly w stojak, którego można używać z zegarkiem w trybie nocnym lub telefonem iPhone w trybie czuwania. Do urządzenia dołączony jest pleciony kabel zasilający USB-C o mocy 30 W i cztery międzynarodowe adaptery do wtyczek, dzięki czemu sprawdzi się w podróży.

Twelve South zauważa, że gadżet jest kompatybilny z iPhonem 12 i nowszymi, wszystkimi modelami Apple Watcha, w tym Ultra i różnymi słuchawkami AirPods. Ładowarkę MagSafe 2 w 1 Twelve South ButterFly można teraz kupić wyłącznie w sklepie Apple’a.

Według Apple wysyłka rozpocznie się wkrótce, a czas transportu szacuje się na cztery do sześciu tygodni. Produkt kosztuje 129,99 dolarów, czyli mniej więcej tyle samo, ile dotychczas pobierano za bezprzewodową ładowarkę Apple MagSafe Duo. Czas pokaże, czy klienci będą skłonni kupić ten nowy produkt po tej cenie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Twelve South | NotebookCheck