Rozmawiaj z Mikołajem dzięki WebAR i AI

Niantic włączył czasowe doświadczenie „Ask Santa Anything”, które pozwala porozmawiać z Mikołajem – od teraz do 5 stycznia 2024 roku!

Aplikacja przeglądarkowa „Ask Santa Anything”
Aplikacja przeglądarkowa „Ask Santa Anything”

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, gdzie Mikołaj lubi jeździć na wakacje? Który renifer jest jego ulubionym lub jak udaje mu się odwiedzić każdy dom w Wigilię? Teraz możesz go o to zapytać dzięki nowemu doświadczeniu rozszerzonej rzeczywistości o nazwie Ask Santa Anything pod adresem AskSanta.app. Aplikacja jest obsługiwana przez technologię WebAR firmy Niantic 8th Wall (Sky Effects + World Tracking) i silnik postaci Inworld AI.

Sprawdź też: Prezent na mikołajki i święta w Orange na kartę

Dzięki możliwościom, jakie daje sztuczna inteligencja, Mikołaj udzieli w czasie rzeczywistym spersonalizowanych odpowiedzi na zadane przez nas pytania!

„Ask Santa Anything” to przyjazny rodzinie sposób na doświadczenie magii Świętego Mikołaja w zupełnie nowy sposób – bez konieczności pobierania aplikacji. To uroczy pomost między nowymi technologiami a tradycją świątecznego czasu. 

Jak to działa Ask Santa Anything?

  • Wchodzisz na stronę AskSanta.app w przeglądarce internetowej na smartfonie.
  • Będąc na zewnątrz lub stojąc przy oknie, kierujesz telefon w niebo.
  • Jak już pokaże się na niebie – dzwonisz dzwonkiem, a on zbliża się do Ciebie. Zamienia przy okazji Twoje otoczenie w zimową krainę czarów.
Ekrany z aplikacji „Ask Santa Anything”
Ekrany z aplikacji „Ask Santa Anything”

Teraz możesz zacząć rozmowę z Mikołajem. Uwaga! Okazuje się, że Mikołaj mówi tylko w języku angielskim! Możesz rozmawiać z nim na dwa sposoby: nagrywasz lub piszesz mu swoje pytanie. Zadaj lub wpisz pytanie i daj mu szansę na odpowiedź. Możesz na przykład zapytać Mikołaja: „Co dostanę pod choinkę?” albo „Gdybyś miał wybrać ulubiony ruch taneczny, co by to było?”. 

Dzięki możliwościom, jakie daje sztuczna inteligencja, Mikołaj udzieli spersonalizowanych odpowiedzi w czasie rzeczywistym. 

AskSanta.app dostępna jest w przeglądarkach smartfonów od teraz do 5 stycznia 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic