2. sezon „Halo” ma datę premiery i zwiastun

Paramount Plus ogłosił datę drugiego sezonu serialu „halo” oraz zaprezentował zwiastun podczas CCXP w Brazylii.

Master Chief z serialu „Halo”

Master Chief, spartański bohater z Halo, będzie kontynuował swoje przygody w dwóch odcinkach drugiego sezonu, którego premiera odbędzie się na całym świecie 8 lutego 2024 roku. Zwiastun oczywiście nie zdradza zbyt wiele na temat samej fabuły. Jednak Paramount Plus zapowiedział w swoim komunikacie, że w nowym sezonie Master Chief Schreibera będzie próbował udowodnić, że Przymierze (obcy antagoniści z serialu i gier) przygotowują się do ataku na Reach — wojskową twierdzę ludzi, która upadła przed zakończeniem historii począwszy od pierwszej gry Halo.

Sprawdź tez: Amazon wypuścił pierwszy zwiastun serialu „Fallout”

Jeśli grałeś w tę grę, wiesz, dokąd to zmierza. Master Chief wyruszy „w podróż mającą na celu znalezienie klucza do zbawienia ludzkości lub jej wyginięcia – Halo”. Jeśli grałeś w te gry, to wiesz też… inne rzeczy na temat tego, co dzieje się pomiędzy chwilą obecną a jego przybyciem na ring Halo. Nie będę zdradzał niczego nikomu, kto po raz pierwszy zapoznał się z serialem dzięki serialowi telewizyjnemu, ale robi się ponuro.

Pierwszy sezon był, przynajmniej wizualnie, ogólnie wierną adaptacją gier, na których został oparty, i zawierał kilka przyzwoitych, szorstkich elementów przyszłości science-fiction. Obcy z CGI w Halo wyglądają trochę głupio (chociaż wydaje się to nostalgicznie urocze). Dla tych, którzy jeszcze tego nie widzieli, kilka dni temu Paramount Plus udostępnił bezpłatne oglądanie serii na YouTubie. Można też ją oglądać w serwisie SkyShowtime.

Oprócz Schreibera w drugim sezonie Halo powrócą Natascha McElhone w roli dr Halsey i Jen Taylor w roli Cortany. Powrócą także Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Natasha Culzac, Olive Grey, Yerin Ha, Bentley Kalu, Kate Kennedy, Charlie Murphy i Danny Sapani. Joseph Morgan i Cristina Rodlo dołączą do serialu w rolach Jamesa Ackersona i Talii Perez.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Paramount | The Verge