Amazon wypuścił pierwszy zwiastun serialu „Fallout”

Długo wyczekiwany serial, oparty na serii gier, pod tytułem „Fallout” zadebiutuje 12 kwietnia 2024 roku w serwisie Prime Video.

Kadr z serialu „Fallout”, Prime Video (2024)

Amazon udostępnił pierwszy oficjalny zwiastun serialu Fallout — nadchodzącej serii live-action opartej na bestsellerowych grach wideo. Klip pozwala nam przyjrzeć się podejściu Amazona do postapokaliptycznego pustkowia oraz Elli Purnell, aktorce z Yellowjackets, która wychodzi z Krypty 33. Akcja serialu będzie rozgrywać się w Los Angeles 200 lat po wojnie nuklearnej, która obróciła Ziemię w ruinę.

Zwiastun pojawia się kilka dni po tym, jak Amazon opublikował zdjęcia z planu serialu. Teraz możemy lepiej przyjrzeć się postaciom i okropnościom, jakie spotkają na pustkowiach. Jak na razie wydaje się to obiecującą wskazówką tego, jak serial podejdzie do materiału źródłowego.

W Falloucie u boku Purnell występują także Walton Goggins („Nienawistna ósemka”) jako Ghul, Aaron Moten („Emancypacja”) jako członek Bractwa Stali i Kyle MacLachlan („Twin Peaks”) jako nadzorca skarbca.

Jest też pies o imieniu CX404, którego widzimy na filmie i materiałach marketingowych. Fallout zadebiutuje w serwisie streamingowym Prime Video 12 kwietnia przyszłego roku i wszystko wskazuje na to, że będzie to wyjątkowe widowisko — przekoanj się oglądając zwiastun:

Oparta na jednej z najwspanialszych serii gier wideo wszechczasów, Fallout to historia o bogatych i biednych, w świecie, w którym nie ma już prawie nic do posiadania. 200 lat po apokalipsie łagodni mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych zmuszeni są powrócić do napromieniowanego piekła, które pozostawili po sobie ich przodkowie – i są zszokowani, gdy odkrywają, że czeka na nich niezwykle złożony, radośnie dziwny i niezwykle brutalny wszechświat.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Prime Video