Router D-Link Aquila Pro M30 działa w oparciu o sztuczną inteligencję

Futurystyczny wygląd routera D-Link Aquila Pro M30 pasuje do niemal każdego wnętrza, a AI zarządza wydajnością Twojej sieci.

Router D-Link Aquila Pro M30

W przeciwieństwie do typowych routerów, inteligentny router mesh Aquila Pro M30 firmy D-Link Corporation ma wbudowany algorytm AI, który odpowiada za optymalizację wydajności sieci, łączności Wi-Fi-6E i kompatybilności z Matter, Alexa i Google Assistant. Tajwańska firma D-Link wprowadziła ten nowy dodatek do swojej linii inteligentnych routerów domowych, która przeszła długą drogę od czasu EXO AX5400. Aquila Pro AI to najnowsza propozycja firmy i aktualizacja słabo przyjętej domowej konfiguracji WiFi Eagle Pro AI.

Dowiedz się dlaczego warto restartować router?

Inteligentny router siatkowy Aquila Pro AI M30 został całkowicie przebudowany, co odróżnia go od reszty routerów firmy D-Link. W przeciwieństwie do poprzednich urządzeń, model M30 można zamontować na ścianie i charakteryzuje się wyjątkową estetyką, która będzie pasowała do wystroju wnętrza domu lub jako centralny element inteligentnego domu.

Podobnie jak Eagle Pro AI, Aquila Pro AI jest wyposażony w optymalizatory AI, które automatyzują wybór kanałów, minimalizują zakłócenia i zapewniają stabilną łączność. Jednak D-Link przechwala się, że optymalizator ruchu AI w routerze Aquila Pro M30 umożliwi nieprzerwane przesyłanie strumieniowe wideo w rozdzielczości 8K, granie i rozmowy wideo.

Router jest wyposażony w wyspecjalizowaną konstrukcję z pięcioma antenami, możliwością wyboru pomiędzy zasięgiem Wi-Fi 6/6E i pełną kompatybilnością z Matter, Amazon Alexa i Google Assistant.

Router D-Link Aquila Pro M30 na stoliku

Wszystkie modele Aquila Pro AI są zgodne z szyfrowaniem WPA3, oddzielnymi sieciami dla gości i kontrolą rodzicielską zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność dzieci. Router obsługuje także Wi-Fi 6. Docelowy czas budzenia (TWT) ma „tryb kondycji”, który automatycznie wyłącza router w nocy, aby zmniejszyć zużycie energii.

Użytkownicy oczekiwali większej szybkości i niezawodności od AI Eagle Pro i wydaje się, że D-Link rozwiązał wiele z tych wyzwań w AI Aquila Pro. Dzięki ulepszonemu układowi anten M30, zwiększonemu zasięgowi sieci i prędkościom do 3 Gb/s, wydaje się, że D-Link pokazał wszystko, co w jego mocy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: D-Link Corporation | NotebookCheck