W „Monster Hunter Now” śnieżna aura, nowe bronie i potwory oraz ulepszona rozgrywka!

Wciągające doświadczenie polowania w wirtualnym świecie. Siedliska potworów przykryte śniegiem i lodem. Nowe bronie i stwory.

Monster Hunter Now: Fulminations in the Frost
Monster Hunter Now: Fulminations in the Frost | fot. Niantic

To wszystko przygotowali dla graczy Niantic i Capcom – twórcy Monster Hunter Now. Już 7 grudnia udostępniona zostanie aktualizacja o nazwie Fulminations in the Frost, która zagwarantuje jeszcze bardziej wciągające doświadczenia w grze. Fulminations in the Frost – to nazwa nadchodzącej aktualizacji do popularnej gry Monster Hunter Now. Na graczy czeka nie lada rozrywka. Aura podczas wirtualnego polowania dopasuje się do tej za oknem, pojawią się duże potwory: Zinogre, Banbaro, Barioth i Radobaan, wraz z dwoma małymi potworami: Cortos i Wulg.

Sprawdź też: Niantic wprowadził Generative AI do gry „Peridot” – symulatora zwierząt domowych

W ramach nowego sezonu wprowadzone zostaną również dwie nowe bronie: Lance (do walki z dużymi potworami, z wydłużonym zasięgiem), oraz Dual Blades (idealna do intensywnych walk w krótkim zasięgu).

Aktualizacja Monster Hunter Now będzie dostępna od 7 grudnia 2023 roku, a już teraz można obejrzeć jej zapowiedź w formie wideo.

Już 7 grudnia Niantic ujawni również nowe doświadczenie łowieckie, które będzie zaprojektowane tak, aby zbliżyć graczy podczas sezonu świątecznego. Aktualizacja będzie również ulepszać ogólne doświadczenie z gry. Szczegółowe informacje na temat tych zmian zostaną udostępnione na oficjalnej stronie internetowej. Dotyczyć będą m.in. zwiększenia maksymalnej liczby przedmiotów, które można posiadać w jednym momencie, oraz ulepszenia w zakresie równowagi broni krótko i długodystansowej.

Twórcy Monster Hunter Now nieustannie pracują nad kolejnymi ulepszeniami gry.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic