Kongres CyberTrust 2023 już za nami!

We wtorek 28 listopada 2023 roku na Politechnice Wrocławskiej rozpoczął się Kongres CyberTrust!

Kongres CyberTrust 2023
fot. zdjęcie organizatora

Kongres CyberTrust to wydarzenie, które bez wątpienia przenosi cyberbezpieczeństwo na nowy poziom. W ciągu dwóch dni uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w wykładach, panelach dyskusyjnych i warsztatach, gdzie ekspertami w dziedzinie są przedstawiciele najważniejszych instytucji i firm branżowych.

Zobacz też: Jak sprawdzić, czy Twoje dane wyciekły z ALAB?

Głównym celem Kongresu CyberTrust jest tworzenie platformy do głębokiej dyskusji na temat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. W dobie ciągłych zmian technologicznych i coraz bardziej zaawansowanych cyberataków, kongres zbliża nas do zrozumienia, jak skutecznie chronić nasze aktywa cyfrowe oraz zachęcić do współpracy w kształtowaniu bezpiecznej przestrzeni online. 

To też jedyna konferencja cyber, która jest współorganizowana przez Uczelnię i która łączy profesjonalistów, decydentów i entuzjastów cyberbezpieczeństwa z różnych sektorów.
W jednym miejscu zgromadzili się specjalistów z branży IT, reprezentanci sektora publicznego i prywatnego, a także naukowcy, aby wspólnie omawiać najnowsze wyzwania i strategie w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Obserwujcie oficjalne konto Kongresu CyberTrust na LinkedInie, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami, relacjami z wydarzenia i zapowiedziami.

Dołącz już teraz i stań się częścią rozwijającej się społeczności cyberbezpieczeństwa!

Organizatorami wydarzenia są Politechnika Wrocławska – Centrum innowacji i Biznesu PWr oraz ISSA Polska.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

patronat medialny | informacja organizatora