6. sezon programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” od 29 listopada na Crime+Investigation Polsat

Już od środy 29 listopada 2023 roku o godz. 22:30 na kanale Crime+Investigation Polsat można oglądać 6. sezon programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”.

„Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”
„Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” na zdjęciu Przemysław Piotrowski i Michał Fajbusiewicz | fot. Crime+Investigation Polsat

W serii telewizyjnego programu Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni do dyskusji przy stole zasiadają: prowadzący Michał Fajbusiewicz, którego doświadczenie w tematyce kryminalnej liczy się w tysiącach zgłębionych spraw z całego kraju oraz – po drugiej stronie – czołowi kryminalni pisarze, nie schodzący ze szczytów list bestsellerów. To zderzenie dojrzałego dziennikarza, który widział najmroczniejsze strony ludzkiej natury w rzeczywistości i skupionego na fikcji pisarza, dla którego zmierzenie się z prawdziwą sprawą to niecodzienne wyzwanie.

Przeczytaj też: 3 polskie produkcje trafią do Crime+Investigation Polsat!

Fajbusiewicz od lat 80. XX wieku odkrywa przed Polakami oblicza rodzimej zbrodni. Zna dziesiątki spraw – także tych nierozwiązanych. Przez lata związany był z telewizją publiczną, w Crime+Investigation Polsat uświetnia flagową serię Opowiem ci o zbrodni, spotykając się w programie Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni z prowadzącymi poszczególnych spraw. Oprócz tego współpracował z CI Polsat także przy takich programach jak Akta Fajbusiewicza czy Cała prawda o zbrodni.

Odcinek 1 – Wojciech Chmielarz
Emisja w środę, 29 listopada 2023 roku o godz. 22:30 w Crime+Investigation Polsat

Michał Fajbusiewicz rozmawia z Wojciechem Chmielarzem, który wrócił do sprawy sprzed 14 lat. W Koninie zauważono leżącego w kałuży krwi, 55-letniego mężczyznę. Do szpitala z podciętym gardłem i nadgarstkami trafił również jego syn.

Odcinek 2 – Przemysław Piotrowski
Emisja w środę, 6 grudnia 2023 roku o godz. 22:30 w Crime+Investigation Polsat

Dziennikarz kryminalny Michał Fajbusiewicz rozmawia z Przemysławem Piotrowskim, który wrócił do sprawy brutalnego zabójstwa popełnionego przez parę 18-latków w Rakowiskach. Zuzanna i Kamil zamordowali rodziców chłopaka.

Odcinek 3 – Igor Brejdygant
Emisja w środę, 13 grudnia 2023 roku o godz. 22:30 w Crime+Investigation Polsat

Dziennikarz kryminalny Michał Fajbusiewicz rozmawia z Igorem Brejdygantem, którego poruszyła sprawa zaginięcia Andrzeja i Łukasza – dwóch nastoletnich chłopców z ośrodka wychowawczego w Rewalu. Wszystko działo się pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

Odcinek 4 – Izabela Janiszewska
Emisja w środę, 20 grudnia 2023 roku o godz. 22:30 w Crime+Investigation Polsat

Michał Fajbusiewicz rozmawia z Izabelą Janiszewską, która wzięła na tapet sprawę brutalnego zabójstwa Agnieszki z Sokółki Podlaskiej. Dziewczyna została zamordowana w mieszkaniu przez kilku sprawców. Zwłoki odkryła mieszkająca z nią babcia.

Odcinek 5 – Robert Małecki
Emisja w środę, 27 grudnia 2023 roku o godz. 22:30 w Crime+Investigation Polsat

Michał Fajbusiewicz rozmawia z Robertem Małeckim, który zajął się sprawą zaginięcia pięcioosobowej rodziny Bogdańskich. Śledczy przyjęli kilka hipotez, wśród nich rozszerzone samobójstwo oraz mafijną zemstę dłużników Krzysztofa Bogdańskiego.

Odcinek 6 – Mieczysław Gorzka
Emisja w środę, 3 stycznia 2024 roku o godz. 22:30 w Crime+Investigation Polsat

Michał Fajbusiewicz i Mieczysław Gorzka rozmawiają o sprawie nietypowej, w której 25-letni wyrok wydano w procesie poszlakowym. W 2014 roku syn wraz z partnerem 52-letniej pielęgniarki zgłosili jej zaginięcie. W domu znaleźli liczne ślady krwi.

Każdy odcinek Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni poprzedzony będzie emisją epizodu Opowiem Ci o zbrodni poruszającego omawianą sprawę.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Crime+Investigation Polsat