BLIK dostępny także dla klientów biznesowych Alior Banku

Alior Bank udostępnił BLIKA przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Alior Mobile.

BLIK w aplikacji Alior Mobile Alior Banku

Od teraz jednoosobowe działalności gospodarcze posiadające konto w Alior Banku mogą płacić kodem BLIK w internecie, terminalach POS oraz realizować wypłaty z bankomatów. Przedsiębiorca, który chciałby płacić BLIKIEM, powinien zalogować się do Alior Mobile jako klient biznesowy i aktywować tę usługę. Może to zrobić na dwa sposoby – wybierając w Alior Mobile opcję BLIK widoczną na pulpicie lub w ustawieniach aplikacji. Podczas aktywacji usługi należy wskazać rachunek firmowy, podstawowy lub pomocniczy, który ma zostać powiązany z BLIKIEM.

Sprawdź też: InfoNina Alior Banku dostępna także na czacie

Dzienny domyślny limit płatności BLIKIEM wynosi 5 tys. zł. Klient może go samodzielnie zmienić w bankowości internetowej Alior Online. Maksymalna kwota limitu to 20 tys. zł.

Transakcje BLIKIEM w Internecie i terminalach POS są bezpłatne dla klientów. Wysokość opłat za wypłaty w bankomatach za pomocą usługi BLIK jest dostępna w Tabeli Opłat i Prowizji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Alior Bank