Oto niezniszczalny pasek Indestructible Belt od Vollebak

Producent twierdzi, że Indestructible Belt to najmocniejszy pas, jaki kiedykolwiek stworzono! Co go wyróżnia?

Niezniszczalny pasek Indestructible Belt od Vollebak

Vollebak jest znany ze swoich przełomowych i absolutnie oszałamiających projektów, takich jak Indestructible Puffer, który jest zbudowany z tego samego materiału co kamizelka kuloodporna, czy Deep Sleep Cocoon, który pozwoli Ci zasnąć na Marsie i Ziemi! Zamiast genialnych i niezwykle udanych projektów, Vollebak wypuścił także Indestructible Belt (Niezniszczalny Pas). Został zaprojektowany tak, aby był nie tylko prawdziwym cudem inżynierii, ale także ważnym wyrazem mody, który z pewnością przyciągnie wzrok.

Niezniszczalny pas Indestructible Belt zbudowany jest z niezwykle mocnego rdzenia wykonanego z Dyneema – najmocniejszego pojedynczego włókna znanego dziś człowiekowi. Vollebak używa Dyneemy w jej niezniszczalnym portfolio produktów.

Dyneema ma być 15 razy mocniejsza od stali, co zasadniczo oznacza, że pasek można zniszczyć tylko wtedy, gdy powiesisz na nim więcej niż 4 tony, czyli w zasadzie tyle samo, co waży Hummer lub 10 niedźwiedzi grizzly. To rewolucja dla osób, które potrzebują pasków, które muszą być niezwykle trwałe i mocne, a jednocześnie zapierające dech w piersiach.

Vollebak połączył mocny pasek Dyneema z klamrą COBRA®, która ma być najmocniejszą i najbezpieczniejszą klamrą na świecie. Klamra została zaprojektowana z opatentowanym mechanizmem blokującym, zapewniającym, że nigdy nie zwolni się pod naciskiem i wytrzymuje siłę 1,8 tony, zanim się rozpadnie.

Niezniszczalny pasek Indestructible Belt od Vollebak
Niezniszczalny pasek Indestructible Belt od Vollebak

Każdy pas Indestructible Belt jest zbudowany z 12 rzędów bardzo mocnej nici i grawerowanej metalowej końcówki firmy Riri, która zawiera niestandardową anodowaną metalową obudowę wyposażoną w zatrzask drukowany w 3D – co, szczerze mówiąc, czyni go klasą inną niż zwykły pasek na co dzień , tych dwóch rzeczy nie da się nawet porównać. Niezniszczalny pas został zaprojektowany tak, aby wytrzymać najcięższe warunki!

Pas Indestructible belt jest wytwarzany we Francji i całkowicie przesuwa granice mody i funkcjonalności, tworząc niezwykle innowacyjny produkt, jakiego naprawdę nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Jego cena wynosi 395 dolarów i jest najlepszym akcesorium w tej kategorii, jakiego szukałeś. Imponuje stylem i bezpieczeństwem.

Niezniszczalny pasek Indestructible Belt od Vollebak - opakowanie
Opakowanie niezniszczalnego paska Indestructible Belt od Vollebak

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Vollebak | Yanko Design