Z apką „Simply Piano” nauczysz się grać na pianinie w smartfonie!

Aplikacja mobilna Simply Piano: Learn Piano Fast może nauczyć Cię grać na pianinie piosenki, które znasz i kochasz, w zaskakująco krótkim czasie.

Aplikacja mobilna do nauki gry na pianinie „Simply Piano: Learn Piano Fast”

Aplikacja Simply Piano: Learn Piano Fast skupia się na uderzaniu we właściwe tony. Poznasz z nią teorię muzyki i podstawy gry na instrumencie, grając utwory Adele, Toma Petty’ego i Justina Biebera — no i oczywiście Bacha i Beethovena. Kiedy grasz, aplikacja słucha i podświetla trafione (lub pominięte) nuty na przewijanym arkuszu, odpowiednio dostosowując tempo.

Simply Piano nauczy Cię grać współczesne przeboje i klasyczne koncerty. Zaledwie 5-minutowe treningi w aplikacji pozwalają szlifować konkretne umiejętności i przyspieszyć proces nauki.

Studio JoyTunes założyli bracia Yigal i Yuval Kaminka (których siostrzeńcy mieli więcej zapału do grania w gry niż grania na pianinie) i ich przyjaciel Roey Izkovsky.

Simply Piano jest rozwijane przez Simply (wcześniej JoyTunes), twórców wielokrotnie nagradzanych aplikacji Piano Maestro i Piano Dust Buster. Z aplikacji stworzonych przez nauczycieli muzyki korzystają dziesiątki tysięcy nauczycieli muzyki na całym świecie, a każdego tygodnia uczy się ponad miliona piosenek.

Wybrana jako jedna z najlepszych aplikacji Google. Działa zarówno na smartfonach, jak i tabletach z systemami iOS oraz Android. Zawiera ponad 5000 popularnych piosenek w Bibliotece Piosenek — mieszanka klasyków i współczesnych hitów, takich jak Imagine (John Lennon), Chandelier (Sia), All Of Me (John Legend), Counting Stars (OneRepublic), a także kultowe utwory muzyki klasycznej Bacha, Beethovena, Mozarta i wiele więcej!

Aplikacja mobilna do nauki gry na pianinie „Simply Piano: Learn Piano Fast”
Aplikacja mobilna do nauki gry na pianinie „Simply Piano: Learn Piano Fast”

Najważniejsze cechy aplikacji „Simply Piano: Learn Piano Fast”:

  • Ucz się krok po kroku, od czytania nut po grę obiema rękami lub doskonalenie techniki i ćwiczenie grania ulubionych utworów.
  • Zobacz swoje postępy w czasie rzeczywistym, uzyskaj natychmiastową informację zwrotną na temat postępów w grze.
  • Działa z każdą klawiaturą lub pianinem.
  • Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i poziomów gry, bez względu na to, czy masz jakiekolwiek doświadczenie w grze na pianinie, czy nie.
  • Zbuduj rutynę treningową, z której możesz być dumny i która będzie Cię motywować! Ciesz się spersonalizowanymi 5-minutowymi treningami, które zapewnią Ci szybkie postępy i ciągłe sukcesy.
  • Bezpieczny dla dzieci – bez reklam i linków zewnętrznych.
  • Łatwe kursy zaprojektowane przez muzyków i nauczycieli.
  • Wiele profili (do 5!) dla wszystkich członków rodziny, w ramach tego samego konta i planu Simply Piano.

Aplikację pobierzesz ze sklepu App Store i Google Play (pod nazwą Simply Piano: Learn Piano Fast):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store