„flowkey” to nauczyciel gry na pianinie w Twoim smartfonie

Czy nie byłoby fajnie nauczyć się gry na fortepianie we własnym domu – flowkey to taki miły nauczyciel muzyki, który słucha Twojej gry w urządzeniu mobilnym.

flowkey – aplikacja mobilna do nauki gry na pianinie

Z aplikacją flowkey możesz się uczyć we własnym tempie i kiedy tylko najdzie Cię na to ochota. W przeciwieństwie do innych aplikacji naśladujących fortepian, które pokazują Ci jak grać, ale nie przysłuchują się Twoim ćwiczeniom, flowkey wie dokładnie, co robisz. Możesz użyć mikrofonu wbudowanego w swoje urządzenie lub podłączyć klawisze z wejściem USB (jeśli mają odpowiedni adapter). Dzięki temu aplikacja będzie mogła słuchać Twojej gry i oceniać ją.

W aplikacji flowkey znajdziesz interaktywne instrukcje, z których dowiesz się nie tylko, gdzie położyć palce, ale też jaki jest tego cel. Nauczysz się także, jak czytać nuty, co zrobić, by poprawić swoją technikę, oraz jak improwizować.

Mało co motywuje tak, jak możliwość nauczenia się swojej ulubionej piosenki. Na szczęście w katalogu flowkeyznajdziesz setki utworów — zarówno tych klasycznych, jak i popowych hitów — od których trudno się oderwać. flowkeyto przyjemny i skuteczny sposób na to, by nauczyć się gry na naprawdę pięknym instrumencie.

Sprawdź także:

Aplikację flowkey pobierzesz na smartfona z systemami iOS i Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska