Oto nowy, tańszy model Xiaomi Projector Youth Edition 2S

Xiaomi uruchomiło w Chinach przedsprzedaż projektora Youth Edition 2S, który ma jasność do 500 ANSI lumenów.

Projektor Xiaomi Youth Edition 2S

Nowy model projektora Xiaomi Youth Edition 2S może wyświetlać obrazy o szerokości do 120 cali (~305 cm) i jasności do 500 ANSI lumenów. Inne funkcje obejmują integrację inteligentnego domu, polecenia głosowe i narzędzie do automatycznego ustawiania ostrości. Projektor Xiaomi Youth Edition 2S jest już dostępny w przedsprzedaży w Chinach.

Sprawdź także: Nowy projektor Xiaomi Redmi Projector 2 (oraz 2 Pro)

Model posiada także natywną rozdzielczość 1080p, ze wsparciem dla HDR10+. Projektora można używać do wyświetlania obrazów o szerokości od 60 do 120 cali (~152 do 305 cm) przy współczynniku rzutu 1,2.

Projektor Youth Edition 2S jest wyposażony w narzędzie do ulepszania obrazu AI i wygładzanie ruchu MEMC, aby poprawić jakość ruchomych obrazów. Obraz można zoptymalizować za pomocą autofokusa, korekcji trapezu i inteligentnych narzędzi do unikania przeszkód. Nowy model zawiera także dwa głośniki 1,75 cala o mocy 5 W, kompatybilne z Dolby Audio oraz porty takie jak HDMI, USB 3.0 i gniazdo audio 3,5 mm.

Lekki gadżet, ważący 1,3 kg (~2,9 funta), wykorzystuje interfejs MIUI TV z dwuzakresowym Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz i Bluetooth 5.0. Umożliwia to udostępnianie ekranu ze smartfona lub tabletu, sterowanie urządzeniem za pomocą poleceń głosowych Xiao AI i łączenie gadżetu z innymi produktami w ekosystemie inteligentnego domu Mijia.

Xiaomi Projector Youth Edition 2S - złącza z tyłu
Xiaomi Projector Youth Edition 2S – złącza z tyłu

Projektor DLP wykorzystuje chip DMD 0,23 cala wraz z układem Amlogic T982 SoC i pamięcią 2+16 GB. Projektor Xiaomi Projector Youth Edition 2S można teraz zamówić w przedsprzedaży w Chinach za 2399 juanów (~329 USD).

Na razie nie wiemy, czy i kiedy zostanie wprowadzony pozostałych rynkach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xiaomi | NotebookCheck