Nowy projektor Xiaomi Redmi Projector 2 (oraz 2 Pro)

Projektory Xiaomi Redmi Projector 2 i Redmi Projector 2 Pro są jaśniejszy niż poprzednie modele i trafiły właśnie do sprzedaży w Chinach.

Xiaomi Redmi Projector 2 Pro
Xiaomi Redmi Projector 2 Pro

Nowe projektory Redmi Projector 2 mają jaśniejszy obraz niż modele poprzedniej generacji, a Pro oferuje jasność do 300 lumenów CVIA. Inne funkcje obejmują wbudowane głośniki, polecenia głosowe, automatyczne ustawianie ostrości i narzędzia do wyrównywania ekranu. Xiaomi wypuściło te urządzenia na razie na rynek chiński. Nowe modele stanowią znaczne ulepszenie w porównaniu do oryginalnych modeli Redmi Projector i Redmi Projector Pro, które zostały wprowadzone na rynek w zeszłym roku.

Według Xiaomi oba urządzenia mają jaśniejsze standardowe źródło światła: w modelu generuje 180 lumenów CVIA, a Pro 300 lumenów CVIA. Starsza generacja ma szczytową jasność wynoszącą 150 lumenów ANSI, więc nie można jej bezpośrednio porównywać.

Seria projektorów Redmi 2 ma maksymalny zalecany rozmiar obrazu wynoszący 100 cali (~254 cm) przy współczynniku rzutu 1,2:1 i rozdzielczości 1080p. Inteligentne narzędzia do doskonalenia obrazu obejmują autofokus, wyrównanie ekranu i unikanie przeszkód, przy czym model Pro jest opisany jako wyposażony w czujnik laserowy ToF i kamerę HD w celu dokładniejszej regulacji.

Projektor posiada dwa wbudowane głośniki o mocy 3 W, łączność Bluetooth, porty HDMI ARC i USB 2.0. Możesz dodać gadżet do ekosystemu inteligentnego domu i sterować urządzeniem za pomocą poleceń głosowych.

Xiaomi Redmi Projector 2
Xiaomi Redmi Projector 2

Projektor Redmi Projector 2 jest dostępny w kolorze piaskowym lub zielonym, a Pro jest dostępny w kolorze czarnym. Projektor Xiaomi Redmi 2 można teraz zamówić w przedsprzedaży w Chinach po obniżonej cenie 999 juanów (~137 USD) przy wpłaceniu depozytu w wysokości 50 juanów (~7 USD).

Po okresie przedsprzedaży cena wzrośnie do 1299 juanów (~178 dolarów). Projektor Xiaomi Redmi 2 Pro kosztuje 1699 juanów (~233 dolarów), obecnie wyceniony na 1399 juanów (~191 dolarów). Nie wiadomo, czy firma zamierza wprowadzić produkty na rynek globalny.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xiaomi | NotebookCheck