Ogromniasty Apple Watch Ultra 3 z aparatem 360°

A gdyby tak Apple chciało dodać panoramiczną kamerę do smartwatcha Apple Watch Ultra 3? Oto jedna z nieoficjalnych koncepcji takiego msartwatcha.

Koncepcja Apple Watch Ultra 3 z aparatem 360°

Apple zawsze znajdowało się w czołówce, konsekwentnie przesuwając granice tego, co jest możliwe w technologii konsumenckiej. Dowodem tego zaangażowania był Apple Watch Ultra 2 z innowacyjnym systemem wprowadzania gestami i imponującą jasnością szczytową. Ale teraz nowa wizja przyszłości urządzeń do noszenia nabiera kształtu w koncepcji Apple Watch Ultra 3.

Apple Watch Ultra 2 umożliwia wykonywanie dwukrotnego gestu stuknięcia palcami w celu zarejestrowania naciśnięcia przycisku, rewolucjonizując sposób interakcji z naszymi urządzeniami naręcznymi. A teraz projektant Abdelrahman Shaapan dodał do tej mieszanki element zaskoczenia, wyobrażając sobie Apple Watch Ultra 3 z wbudowaną kamerą 360°.

Ta koncepcja Apple Watch Ultra 3 przewiduje przeniesienie kontroli gestów na zupełnie nowy poziom, chociaż dokładne szczegóły są nadal owiane tajemnicą. Wiemy jednak, że Apple dąży do ponownego zdefiniowania doświadczenia użytkownika, co jasno wynika z niedawnego raportu, w którym oczekuje się, że Apple wprowadzi na rynek w 2024 roku zegarek Ultra nowej generacji z 2,1-calowym wyświetlaczem micro-LED.

Dodaj do tego pomysł dołączenia aparatu 360 stopni do Apple Watch Ultra 3 i wyobraź sobie, że rejestrujesz otoczenie w naprawdę wciągający sposób, a wszystko to wygodnie, na nadgarstku. Ta innowacja pozwoli Ci ponownie przeżyć podróż, rejestrując każdą chwilę w oszałamiających szczegółach: niezaprzeczalnie wyrafinowane doświadczenie użytkownika!

Koncepcja Apple Watch Ultra 3 z aparatem 360°

Zgodnie z koncepcją kamera 360° w Apple Watch Ultra 3 płynnie integruje się z korpusem zegarka, umożliwiając sterowanie nim bezpośrednio z nadgarstka. Jeszcze bardziej imponująca jest zdolność zegarka do automatycznego łączenia ze sobą przechwyconych zdjęć lub filmów w czasie rzeczywistym.

Dzięki temu zegarek może tworzyć panoramiczne zdjęcia i filmy. Oznacza to, że nie musisz być mistrzem technologii, aby tworzyć piękne, wciągające treści — inteligentny zegarek z kamerą wykona za Ciebie całą ciężką pracę.

Koncepcja Apple Watch Ultra 3 z aparatem 360°

Dzięki dodatkowemu chwytowi, taki Apple Watch Ultra 3, mógłby być dla niektórych fotografów bardziej intrygujący — nie wiadomo, jak bardzo może to spodobać się przeciętnemu facetowi. Jednak to, co może zniechęcić zwykłego użytkownika, to rozmiar, jaki musielibyśmy nosić nadgarstku.

Korpus zegarka pasuje do wszystkich standardowych akcesoriów Apple wraz z aparatem, co w rzeczywistości zwiększa grubość zegarka. Dla mnie osobiście takie urządzenie nigdy nie trafiłoby do sprzedaży i użytku!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design