PocketBook ponownie na Targach w Krakowie

Po 3 latach przerwy związanej z pandemią PocketBook ponownie bierze udział w Targach Książki w Krakowie. Producent czytników przygotował ciekawą ofertę dla odwiedzających.

PocketBook na Targach Książki w Krakowie (26-29 października 2023 roku)
PocketBook na Targach Książki w Krakowie (26-29 października 2023 roku)

PocketBook jest firmą, która korzysta z targowej okazji, by zaprezentować na stoisku D2 w hali Wisła swoje najnowsze czytniki. Będzie można zobaczyć modele PocketBook Verse i Verse Pro, a także sprawdzony i ceniony PocketBook Era.

Targi Książki w Krakowie to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Możemy się spotkać z e-czytelnikami i porozmawiać o ich oczekiwaniach względem naszych urządzeń – mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży w firmie PocketBook. W tym roku jesteśmy w nowej lokalizacji, bliżej wejścia. Mamy także większą powierzchnię, ponieważ na sobotę i niedzielę zaprosiliśmy na nasze stoisko ekspertów z firmy FixIT. 

Przedstawiciele autoryzowanego serwisu czytników PocketBook będą w ciągu dwóch dni naprawiali urządzenia przyniesione przez e-czytelników. Będzie można nie tylko skorzystać z ich usług, ale także przyjrzeć się przeprowadzanym pracom. Przez cały czas trwania Targów na stoisku będzie również dystrybutor, firma 71media, która będzie prowadzić sprzedaż czytników i etui. Dla osób, które nie mogą odwiedzić Krakowa dostępna jest także promocyjna oferta obowiązująca przez cały czas targów i dostępna na stronie producenta.

Zwolennicy konkursów również będą mieli okazję spróbować szczęścia i wziąć udział w zmaganiach współorganizowanych przez Publio.pl i firmę PocketBook. Do wygrania na stronie internetowej księgarni są, oczywiście, czytniki i pakiety ebooków. 

Firma PocketBook zaprasza na swoje stoisko D2 w hali „Wisła” już od dziś.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: PocketBook