Historie, które przyprawiają o ciarki w serialu „Gęsia skórka” już w Disney+

Osoby wychowane w latach 90. na pewno pamiętają „Gęsią skórkę” — teraz w Disney+ można zobaczyć nowy serial o tym samym tytule inspirowany twórczością R.L. Stine’a.

„Gęsia skórka” na Disney+ (2023)

Pokolenie wychowane z latach 90. na pewno doskonale pamięta, jak z dreszczami na plecach pochłaniało kolejne odcinki przerażającego serialu „Gęsia skorka”. Nowa produkcja z elementami horroru, inspirowana twórczością R.L. Stine’a zawitała właśnie do Disney+. Nowy serial „Gęsia skórka” to idealna propozycja dla fanów strasznych historii. Spośród 10 odcinków, już teraz na platformie Disney+ można zobaczyć 5.

Sprawdź też: Akira Toriyama powraca z nową serią „Dragon Ball Daima”

W serialu widzowie będą mogli śledzić losy pięciu licealistów, którzy wpadną na trop mrocznej zagadki. Staną przed wyzwaniem rozwiązania tajemnicy śmierci sprzed trzydziestu lat. Przy okazji na jaw wyjdą budzące grozę sekrety rodziców nastolatków, których przeszłość może nie być tak niewinna, jak myślały ich dzieci. Zapowiada się na naprawdę przerażające wieczory!

Zainspirowany bestsellerową serią książek R.L. Stine’a, „Gęsia skórka” śledzi grupę pięciu licealistów w miasteczku Port Lawrence, którzy odkrywają mroczne sekrety związane ze śmiercią nastoletniego chłopca o imieniu Harold Biddle, która miała miejsce trzy dekady wcześniej. Po zorganizowaniu imprezy Halloween w starym domu Biddle’ów nastolatkowie znajdują się w nowej, nawiedzonej rzeczywistości, w której muszą połączyć siły, aby uratować miasto, dowiadując się czegoś o sobie i swoich rodzicach.

W rolach głównych występują Justin Long, Miles McKenna, Ana Yi Puig, Will Price, Zack Morris, Isa Briones, Rachael Harris i Rob Huebel.

Twórcami serialu wyprodukowanego przez Sony Pictures Television są Rob Letterman i Nicholas Stoller. Autorami scenariusza są Mariko Tamaki, Nick Adams, James Eagan, Noah Findling, Nick Mueller, Courtney Perdue, Franklin jin Rho, Baindu Saidu i Hilary Winston. Odcinki wyreżyserowali Steve Boyum i Rob Letterman. Natomiast producentami wykonawczymi są Stoller, Letterman, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, Iole Lucchesse, Conor Wrench i Caitlin Friedman.

5 spośród 10 odcinków można już oglądać w Disney+. Kolejne będą miały premierę co tydzień w piątek.

Obejrzyj zwiastun serialu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+