Nothing wydało limitowaną edycję…. piwka Nothing Beer!

Ogłoszona 1 kwietnia jako „żart prima aprilisowy” firma technologiczna faktycznie wprowadza ograniczone zapasy piwa Nothing Beer (5,1%) w Wielkiej Brytanii.

Nothing Beer (5,1%)
Nothing Beer (5,1%) | fot. Nothing UK

TEN PRODUKT ZAWIER ALKOHOL I PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!

Kiedy Carl Pei wspomniał, że chce ponownie sprawić, by technologia była zabawą, jestem prawie pewien, że nikt nie domyślił się, że będą to dosłownie szczęśliwe chwile! Brytyjski startup technologiczny ogłosił w kwietniu piwo Nothing Beer jako żart, ale okazało się, że mimo wszystko potraktowali tę zapowiedź poważnie. Piwo Nowthing Beer (z zawartością alkoholu 5,1%), produkowane starannie w Freetime Beer Co w Walii, może się pochwalić bladym odcieniem i wyraźną konsystencję.

Profil smakowy piwa Nothing Beer podobno jest delikatnie dopracowany, z harmonijną mieszanką słodu i chmielu kazbeckiego, a także zapachem łączącym nuty cytrusów i ziemistości z pikantnym finiszem.

W Nothing zawsze szukamy sposobów, aby robić rzeczy inaczej i sprawiać, że każdy dzień będzie przyjemniejszy. Jesteśmy marką, która łączy ludzi, więc zrobienie piwa było dla nas naturalnym posunięciem. Stworzyliśmy także prototyp na wielu imprezach w Nothing Store Soho i wydawało się, że ludziom naprawdę się to podoba. Jako londyńska firma technologiczna jesteśmy dumni, że przy tej premierze nawiązaliśmy współpracę z inną niezależną brytyjską marką Freetime Beer Co.

– stwierdził Ryan Latham, globalny dyrektor ds. marki i kreatywności w Nothing
Puszki piwa Nothing Beer (5,1%)
Puszki piwa Nothing Beer (5,1%)

Piwo, dostępne jest też na brytyjskiej wersji strony Nothing.tech i będzie sprzedawane w 6-pakach za 20 funtów (plus 10 funtów za specjalną przesyłkę po potwierdzeniu pełnoletności, ze względu na zwartość alkoholu).

Piwo będzie dostępne i dostarczane wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii.

Opis na puszce Nothing Beer
Opis na puszce Nothing Beer

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing | Yanko Design