Kwiatek Pirania zbudujesz teraz z klocków LEGO

Kultowa wersja rośliny z gry Super Mario trafi do sprzedaży od 6 listopada 2023 roku w wersji LEGO w zestawie „Kwiatek Pirania”.

Kwiatek Pirania (71426) LEGO

Nie martw się, Kwiatek Pirania (#71426) nie pożre Twoich artykułów papierniczych ani nie skrzywdzi. Chociaż Kwiatek Pirania zawsze uważany był za plagę krajobrazu gry Super Mario, LEGO pomaga przywrócić jej charakter, zamieniając ją w urocze małe akcesorium na biurko dla fanów Mario. Kwiatek Pirania to arcydzieło składające się z 540 klocków i mające imponującą wysokość 23 cm (9 cali). Ma ruchomą szczękę, regulowaną główkę, ustawiane liście i jest wyposażony w dwie złote monety, które możesz wrzucić prosto do paszczy rośliny jako drobiazg-niespodziankę!

Zobacz też: Figurki LEGO Super Mario kupisz od 1 sierpnia!

Ten cud składający się z 540 elementów pozwala uchwycić każdą charakterystyczną cechę wysysającej życie rośliny z kultowej gry Nintendo z 1983 roku. Ustaw jego głowę, usta, łodygę i liście, aby odtworzyć kultowe momenty z gry.

Dzięki stosunkowo małej liczbie elementów, Kwiatek Pirania (ang. Piranha Plant) jest łatwy w montażu nawet dla nowicjuszy. Jasne instrukcje krok po kroku znajdujące się w pudełku i w aplikacji LEGO® Builder sprawiają, że są one przystępne nawet dla nowych osób wkraczających do w świata LEGO.

Kwiatek Pirania jest idealnym dodatkiem do ekspozycji dla miłośników Mario. Jest także niesamowicie wierny swojej inspiracji, a jego wygląd jest tak niezwykły, że wygląda, jakby został wyciągnięty prosto z gry wideo. Premiera zestawu Kwiatek Pirania (71426) zaplanowana jest na 6 listopada 2023 roku, a cena detaliczna wyniesie 299,99 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LEGO | Yanko Design