Figurki LEGO Super Mario kupisz od 1 sierpnia!

Nowe figurki Super Mario z klocków LEGO z wymienialnymi strojami będą dostępne w sprzedaży od 1 sierpnia 2020 roku i będą kosztować ok. 10 dolarów.

NEW LEGO Super Mario Power-Up Packs!

LEGO i Nintendo ogłosiły, że ich interaktywny zestaw startowy Super Mario LEGO i dwa pakiety rozszerzeń trafią do sprzedaży od 1 sierpnia, a dzisiaj obie firmy poinformowały, że cztery zestawy wymienne dla figurek Mario, zwane Power-Up Packs ( z ang. pakietami ulepszeń), zostaną również wydane tego samego dnia. Zestawy zapewne ucieszą starszych i młodszych fanów platformówek ze znanym hydraulikiem.

Zainspirowane klasycznymi kostiumami z gier Super Mario, pakiety Power-Up nie tylko zmieniają wygląd Mario z klocków LEGO, ale także wydają charakterystyczne dźwięki odpowiednie dla każdego koloru.

Na przykład Fire Mario wydaje dźwięk, jakby Mario rzucał kulę ognia, a Cat Mario będzie wydawał odgłosy „miau”. Z kolei Proppeler Mario wydaje odgłosy śmigła, gdy ma „latać”, a Builder Mario może „kruszyć cegły”, gdy sprowadzasz Mario na ziemię.

Każdy pakiet ulepszeń będzie kosztował 9,99 USD (powyżej ok. 45 zł) i będzie sprzedawany oddzielnie od zestawu startowego, który kosztuje 59,99 USD. Będą również dwa zestawy rozszerzeń, które będą się rozwijać podczas Kursu startowego – jeden to Zjeżdżalnia Piranha Plant Power Slide za 29,99 USD i Zestaw bitwy o Zamek Bossa za 99,99 USD.

źródło: LEGO | Nintendo | The Verge