Dzięki AirBnb możesz się przespać w Shrek’s Swamp!

Fani słynnego ogra mogą teraz przebywać w odtworzonej w rzeczywistości chacie Shreka znajdującej się w szkockich górach.

Shrek's Swamp (AirBnb)
fot. Airbnb © 2023 Dreamworks Animation L.L.C.

Obiekt położony jest w zacisznym lesie na szkockich wyżynach i kilku szczęśliwych gości może poprosić o rezerwację Shrek’s Swamp od 13 października 2023 roku o 18:00. BST. Szczegóły domu Shreka w filmie zostały dokładnie uchwycone na Bagnach, od rustykalnych wnętrz i sprytnego wykorzystania leśnictwa na zewnątrz, po kultowe wychodki i scenografie nadające się do zamieszkania.

Zobacz też: Ponad 200 artystów przerobiło wspólnie Shreka

Shrek’s Swamp na Airbnb przenosi znaczenie „domku na drzewie” na wyższy poziom. Tam, gdzie tradycyjne projekty domków na drzewie mają architekturę nad drzewem, Shrek’s Swamp (Bagno Shreka) przenosi całe drzewo na dach, które widać z zewnątrz. Drzewo sięga nawet do wnętrza, gdzie jego gałęzie i pień pełzają po ścianach pomieszczenia.

Prowizoryczne drzewo pozwala ogrom i fanom filmu poczuć i ucieleśnić styl życia bohatera. Powinni poczekać, aż wejdą do środka, gdzie szczegółowe wnętrza w pełni nawiązują do scenografii filmu.

Na początek przy wejściu czeka Osioł, siedzący na krześle. Siedzi na fotelu Shreka i dba o to, aby zakwaterowanie Airbnb było dobrze utrzymane. Podczas, gdy Osioł dowodzi Bagnami Shreka, goście mają szansę przeżyć swoją wersję ogrowego żywota przez dwie noce (z wyłączeniem pochodni, wideł i natrętnych Rycerzy Duloc, chyba że goście stworzą własne).

Rezerwacja w Shrek's Swamp - zrzut ekranu z serwisu AirBnb
Rezerwacja w Shrek’s Swamp – zrzut ekranu z serwisu AirBnb

Goście muszą mieć świadomość, że łazienka znajduje się 20 metrów od głównej części dziennej w samodzielnym obiekcie.

Podczas pobytu goście mogą spać w nocy przy świecach woskowinowych. Kominek może ogrzać ich chłodne noce, gdy wymieniają się historiami, siedząc w jadalni z meblami wykonanymi z drewna.

Airbnb twierdzi, że za 0 funtów za noc – co jest ukłonem w stronę bezcennego schronienia, w którym Shrek’s Swamp zapewnia wszelkiego rodzaju baśniowe stworzenia – „brogresowie” (Brogres) będą mogli poprosić o rezerwację dwudniowego pobytu dla maksymalnie trzech gości w okresie od 27 do 29 października 2023 roku.

Wygląda na to, że Airbnb stosuje zasadę „kto pierwszy, ten lepszy”, więc entuzjastyczni fani być może będą musieli zwracać uwagę na dostępność miejsc!

Informacje o Shrek’s Swamp (z AirBnb)

Położony na wzgórzach szkockich Highlands, Shrek’s Swamp to oszałamiająca, zaciszna przystań nadająca się dla samotnego ogra… i po raz pierwszy w historii, garstki jego największych fanów. Patrz na mookradła, gdy Shrek wyjeżdża na Halloween i z przyjemnością zapraszam Cię na bajkowy pobyt. Aha, i nieważne są znaki „UWAŻAJ”. Prawdopodobnie są do dekoracji.

Miejsce

Położony głęboko w lasach szkockich Highlands i akcentowany przytulnymi udogodnieniami, które Shrek nagromadził przez lata, a bagno oferuje odosobnienie jak żadne inne. Ta wyłożona błotem, pokryta mchem, mętna oaza to idealne miejsce na ucieczkę od życia na wsi i podziwianie piękna natury.

Podczas pobytu w tym spektakularnie zacisznym krajobrazie bagiennym możesz:

 • Zrelaksować się w atmosferze „Earwax candlelight”.
 • Podnieś stopy z parfaitem (każdy lubi parfait!).
 • Biesiadować przy ognisku do późnej nocy.
 • Rano cieszyć się stosem świeżo upieczonych gofrów
 • I oczywiście, cieszyć się najwyższą prywatnością zaufanego wychodka Shreka

Aby uhonorować dobre wspomnienia z dzieciństwa, które przetrwają całe życie, Airbnb przekaże jednorazową darowiznę na rzecz HopScotch Children 's Charity, która zapewni wsparcie niektórym z najbardziej bezbronnych i znajdujących się w trudnej sytuacji dzieci w Szkocji.

Inne ważne rzeczy

Gdy już przyjedziesz i się zameldujesz, konsjerż na miejscu zapewni komfortowy pobyt Tobie i Twoim przyjaciołom – między innymi oprowadzi Cię po okolicy i ustali posiłki. Należy pamiętać, że toaleta, umywalka i prysznic będą znajdować się poza terenem obiektu, około 20 metrów od Shrek 's Swamp.

Shrek's Swamp (AirBnb)
fot. Airbnb © 2023 Dreamworks Animation L.L.C.

Zasady rezerwacji:

 • Aby poprosić o rezerwację tego miejsca, goście muszą mieć aktywny profil na Airbnb, zgodę na Warunki świadczenia usług Airbnb i potwierdzenie Polityki prywatności Airbnb i pozytywne recenzje. 
 • Osoba podróżująca musi mieć ukończone 5 lat. 
 • Goście muszą przedstawić dokument tożsamości.
 • Goście muszą przesłać wiadomość zawierającą istotne informacje, m.in. z kim zamierzają przyjechać. 
 • Goście akceptują fakt, że Airbnb może sprawdzić ich dane publiczne.
 • Airbnb i gospodarz zastrzegają sobie prawo do odrzucenia prośby o rezerwację według własnego uznania, jeśli pobyt danych gości mógłby przynieść negatywne skutki dla Airbnb lub działalności i reputacji gospodarza.

Ten pobyt na dwie noce nie ma charakteru konkursu. Transport do i z powrotem goście organizują samodzielnie. Ta nieruchomość jest własnością niezależną i jest własnością Ardverikie Estate. Universal Studios Licensing LLC otrzymało zapłatę za przyznanie prawa do korzystania z DreamWorks Animation’s SHREK and the Donkey character.

INFORMACJE O PROJEKCIE:
nazwa: Shrek’s Swamp
oferta: Airbnb
nieruchomość: Ardverikie Estate

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: AirBnb | designboom