Xiaomi Redmi Projector (i Pro) debiutują w Chinach

Projektory Xiaomi Redmi i Redmi Projector Pro można już zamawiać w przedsprzedaży w Chinach.

Xiaomi Redmi Projector

Nowe projektory Xiaomi Redmi Projector wyświetlają obraz w natywnej rozdzielczości 1080p z jasnością do 150 ANSI lumenów. Xiaomi Redmi Projector Pro ma bardziej zaawansowane zautomatyzowane narzędzia do korekcji obrazu niż model standardowy, w tym autofokus i unikanie przeszkód. Standardowy model ma czarno-białą obudowę, podczas gdy urządzenie Pro jest całkowicie czarne. Jednak niektóre ujawnione szczegóły, takie jak jasność, nie zgadzały się z tymi, które zostały potwierdzone przez Xiaomi. Na przykład oba urządzenia wykorzystują technologię LED i LCD, aby uzyskać jasność do 150 ANSI lumenów, wyświetlając obrazy o szerokości do 100 cali (~254 cm) dzięki współczynnikowi projekcji 1,2:1.

Zobacz również: AUN ET50S to niewielki projektor do kina domowego

Istnieją dwie krytyczne różnice między modelami standardowymi i Pro. Po pierwsze, Xiaomi Redmi Projector Pro ma 16 GB pamięci, podczas gdy standardowy model ma tylko 8 GB. Po drugie, standardowy produkt posiada automatyczną korekcję pionową, zmodernizowaną w wariancie Pro o automatyczne ustawianie ostrości, korekcję trapezu i omijanie przeszkód.

Oba projektory mają wbudowane podwójne głośniki o mocy 3 W z technologią WANOS, która zapewnia panoramiczny dźwięk. Można połączyć się z gadżetami przez porty USB 2.0 i HDMI ARC lub bezprzewodowo przez dwuzakresowe Wi-Fi lub Bluetooth 5.0. Dodatkowo można sterować urządzeniami za pomocą poleceń głosowych Xiao AI.

Projektory Xiaomi Redmi są lekkie, ważą 1,2 kg (~2,65 funta) i mierzą 129,5 x 117 x 179,4 mm (~5,1 x 4,6 x 7,1 cala). Firma Xiaomi twierdzi, że urządzenia są pyłoszczelne na poziomie IPX5, dzięki czemu produkty działają do 10 lat.

Xiaomi Redmi Projector PRO
Xiaomi Redmi Projector PRO

Obecnie można zamówić w przedsprzedaży Xiaomi Redmi Projector i Redmi Projector Pro w Chinach za odpowiednio 999 juanów (~138 USD) i 1299 juanów (~179 USD); Przewiduje się, że w przyszłości gadżety będą kosztować 1399 juanów (~193 USD) i 1599 juanów (~220 USD).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck